Párty priamo u vás doma: Pripravte návšteve domáci popcorn, palacinky či vafle!

Párty priamo u vás doma: Pripravte návšteve domáci popcorn, palacinky či vafle!

Koniec roka je neodmysliteľne spojený s oslavami vianočných sviatkov a Nového roka. Čas návštev a príjemných konverzácií môžete podtrhnúť aj domácimi dobrotami. Na ich prípravu navyše nemusíte plytvať časom ani energiou. Všetko za vás, ľahko a behom niekoľkých minút, zvládnu pripraviť praktickí pomocníci Ariete z rodiny Party Time.
Palacinky ako od mamičky
Milujete sladkú alebo slanú verziu palaciniek? Pripravte ich rodine alebo hosťom spoločne s palacinkovačom Ariete, ktorý vás príjemne prekvapí svojim jedinečným retro dizajnom, výkonom a efektivitou. Pomocou jedného tlačítka ľahko nastavíte teplotu ohrievania a v priebehu niekoľkých chvíľ sa tak môžete pustiť do prípravy lahodnej dobroty.

Palacinkovaču z rodiny Ariete samozrejme nechýba nepriľnavý povrch, ktorý uľahčuje prípravu palaciniek, rovnako ako údržbu samotného spotrebiča. Súčasťou balenia sú dve špachtle pre ešte jednoduchšiu manipuláciu s hotovými palacinkami.


Popcorn nikdy nechutil lepšie
Popcorn si mnohí z nás neodmysliteľne spájame s kinom alebo výletmi. Čo tak pripraviť si túto chrumkavú dobrotu v pohodlí domova? S tým vám jednoducho pomôže ďalší zástupca, rodiny Ariete Party Time- popkornovač, vytvorený v retro štýle päťdesiatych rokov, ktorý sa môže pochváliť kompaktnými rozmermi, rovnako ako dokonalým dizajnom a perfektným výkonom.

Neprehliadnite:
Filtračné kanvice na vodu Laica testované Štátnym zdravotným ústavom!
Popcorn si doma ľahko pripravíte aj bez použitia tuku. Jednotlivé zrniečka kukurice totiž premení na chrumkavú lahôdku iba horúci vzduch, čo ocenia hlavne milovníci zdravších pochutín a tí, ktorí si strážia líniu. K dispozícii je i lyžica na jednoduché porcovanie a plnenie. Popkornovač je navyše kompletne rozoberateľný, čo uľahčuje následné čistenie a jeho údržbu.


Vafle pre tých najväčších gurmánov
Náš prehľad praktických retro spoločníkov z rodiny Ariete Party Time dnes zakončíme štýlovým elektrickým vafľovačom, ktorý opäť skvelé zapadá do dizajnu päťdesiatych rokov. S jeho pomocou môžete pripraviť klasické či belgické vafle v priebehu niekoľkých chvíľ. Vafľovač je vybavený svetelným indikátorom, ktorý vás informuje o tom, že je spotrebič pripravený na prípravu lahodnej pochúťky.


Príkon vafľovača je 700 W a pre ľahšiu prípravu a údržbu je vybavený nepriľnavými doskami a priestorom na uloženie kábla. Nechýba ani bezpečnostná poistka v podobe inteligentného uzamykania, ktoré chráni najmenších „kuchtíkov“ pred nepríjemným popálením.
comments powered by Disqus