Požičiavajte si nadstavce Kenwood nehľadiac na typ robota

Požičiavajte si nadstavce Kenwood nehľadiac na typ robota

Po rodine máme rôzne typy kuchynských robotov Kenwood s rôznym príslušenstvom. Dva typu Major a jeden kMix. Každý bol v úplne inej výbave kupovaný a dosť ma škrelo, že sa nedá zdieľať príslušenstvo medzi kMix a Major. Medzi Major robotmi to je úplne bezproblémové.
K Major som chcel dokúpiť hlavne strúhadlo, aby som nebol obmedzený len na kapacitu food procesora a zas rodine raz za čas požičiať nadstavec na cestoviny, ktorý som si dokúpil k svojmu robotu. A aj keď sa zdá to príslušenstvo identické, má bohužiaľ iný systém pripájania. A dokupovať úplne rovnaké nadstavce za vyše 100,-€ sa mi naozaj vôbec nechcelo.

Kenwood KAT001ME

Kenwood KAT001ME

Už nejaký čas sú v ponuke redukcie pod tajomným označením KAT001ME a KAT002ME, ktoré sú vlastne redukciou medzi týmito dvoma spôsobmi úchytov. Podľa obrázkov som bol z toho neistý a tak som si radšej takúto jednu redukciu zapožičal. Konkrétne KAT001ME, ktorá dovoľuje použitie nadstavcov určených pre kMix kuchynské roboty Kenwood na roboty typu Major a Chef.

Neprehliadnite:
Arašidové brownies so slanou karamelovou omáčkou
Kenwood KAT001ME

Kenwood KAT001ME

V sklade som dostal úplne malú ľahučkú krabičku. No také úplne nič. K tomu som si zobral ešte KAX643ME a podujal som sa to testovať na mojom Kenwood Cooking Chef. Len čo som túto krabičku rozbalil, ihneď som to pochopil. Stačí len nasunúť na nadstavec, alebo zasunúť do otvoru v kuchynskom robote a to je všetko. Ešte na boku je poistka v podobe skrutky, ktorú utiahnete rukou a môžete začať používať. Vlastnosti sa nijako nemenia, aj keď je daný nadstavec o pár centimetrov ďalej od tela robota.

Kenwood KAT001ME

Kenwood KAT001ME

Za cenu 18,-€ sa to oplatí ak si viete takto zapožičiavať nadstavce či už od rodiny alebo od známych. Len si zvoliť to pravé:
KAT001ME: Môžete použiť kMix nadstavce na roboty Major a Chef
KAT002ME: Môžete použiť Major a Chef nadstavce na roboty kMix

Kenwood KAT001ME
comments powered by Disqus