Uľahčite si krájanie potravín! Čo všetko môžete krájačom pokrájať?

Uľahčite si krájanie potravín! Čo všetko môžete krájačom pokrájať?

Čo si budeme nahovárať. Krájanie čerstvého pečiva či syrov na rovnaké plátky, to už vyžaduje poriadnu dávku zručnosti a rozumu alebo profesionálne vybavenie. A práve tým je napríklad univerzálny krájač Zelmer ZFS0916, ktorý sa môže pochváliť úctyhodným výkonom a presnosťou japonských majstrov. Ste zvedaví, čo všetko tento moderný spoločník zvládne? Čítajte ďalej...
Značka, ktorá zbiera ceny po celom svete
Samotná značka Zelmer bola založená v roku 1951. Čoskoro po svojom založení zaznamenala gigantický záujem obzvlášť na trhoch západnej Európy. Hoci sa pôvodne Zelmer zameriaval najmä na vysávače (napríklad ikonické modely Twister, Jupiter, Solaris alebo Aquawelt), dnes ho poznáme skôr ako výrobcu domácich spotrebičov, ktoré sa môžu pochváliť vysokou kvalitou, moderným dizajnom a najmä dlhou životnosťou. A nemali by sme zabúdať ani na cenu prestížneho časopisu Financial Times, ktorý v roku 1997 vybral Zelmer medzi desiatku najlepších a najdôveryhodnejších firiem strednej a východnej Európy!

Zelmer ZFS0916

Výkonný a bezpečný pomocník
Nasledujúce riadky už budú venované samotnému krájaču Zelmer ZFS0916, ktorého výkon dosahuje úctyhodných 150 W, čo vám umožní pokrájať najrôznejšie druhy potravín - od čerstvého pečiva, cez syry a salámy vcelku, až po rozmanité druhy ovocia a zeleniny alebo napríklad knedle k nedeľnému obedu. O presný rez sa stará zúbkovaný nôž z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s priemerom 170 mm. Nastaviť si, samozrejme, môžete hrúbku jednotlivých plátkov a to od 0 do 15 milimetrov. A s čím všetkým vám Zelmer ZFS0916 pomôže?

- Pečivo: Krájanie čerstvého pečiva bude s krájačom Zelmer ZFS0916 hračka. Či už potrebujete tenšie plátky na hrianky alebo hrubšie, ktoré obložíte obľúbeným syrom, údeninou alebo zeleninou, stačí kotúč nastaviť na požadovanú hrúbku, stlačiť gombík a o nič ďalšie sa nemusíte starať.

Neprehliadnite:
Tipy na vánoční dárky: Vychutnejte si legendární americkou party v retro stylu s pomocníky Ariete Party Time
- Salámy: Či už pripravujete obloženú misu pre návštevy alebo chcete zo salámy pripraviť základ chutnej nátierky, aj tým vám praktický Zelmer pomocník spoľahlivo pomôže. Počas niekoľkých sekúnd získate plátky obľúbených salám, ktoré od seba budú na nerozoznanie.

- Syry: Dostali ste chuť na legendárny vyprážaný syr alebo plánujete obloženú misu doplniť o plátky obľúbeného syra? Opäť stačí do procesu zapojiť tento inovatívny krájač a o nič ďalšie sa nestarať.

- Zelenina a ovocie: Krájač Zelmer si však poradí aj s najrôznejšími druhmi zeleniny a ovocia. Či už potrebujete nakrájať zemiaky či paradajky, stačí využiť potenciál tohoto praktického pomocníka.

- Knedle: Zabudnite na povrázky alebo ostré struny. Ku krájaniu knedlí vám opäť postačia skúsenosti tohoto multifunkčného pomocníka.

Neprehliadnite:
Nedržte sa slepo radami od výrobcov
Zelmer ZFS0916

Krájač je navyše jednoducho skladný a pre maximálnu bezpečnosť počas krájania je vybavený tiež plastovým podávačom potravín a gumovými nožičkami, ktoré zabraňujú prípadnému vyšmyknutiu na mokrých alebo mastných povrchoch. Samozrejme, nechýba bezpečnostná poistka a meter dlhá šnúra, ktorú môžete ľahko uložiť do praktického priestoru priamo v krájači. Univerzálna biela farba tohoto inovatívneho pomocníka tiež skvele zapadne do modernej aj rustikálne zariadenej kuchyne. Potrebujete snáď ďalšie dôvody, prečo jeho kvality osobne vyskúšať?
comments powered by Disqus