Rozdávame časopis Techbox

Rozdávame časopis Techbox

Po spolupráci s vydavateľstvom Burda, keď sme vám dávali na výber z časopisov, ktoré boli pár mesiacov staré, sme momentálne rozbehli exkluzívnejšiu spoluprácu. Od 15.04.2016 si budete môcť ku každej objednávke zvoliť zadarmo časopis Techbox. Ale nie len tak nejaký.
Totiž vydavateľstvo nám bude poskytovať vždy aktuálne vydanie a nie niekoľko mesiacov staré. Takže na každej objednávke ušetríte 1,90€. Táto ponuka je platná pre prvých 100 najrýchlejších zákaznikov.
Techbox je najkomplexnejší slovenský lifestylovo-technologický časopis, ktorý má stabilnú pozíciu na trhu a silnú čitateľskú základňu. Vychádza už 10 rokov. Zaujme najmä kvalitným odborným obsahom a atraktívnym grafickým spracovaním. V časopise TECHBOX čitateľ nájde vždy aktuálne témy, reportáže, novinky a testy produktov, ktoré patria k modernému životnému štýlu ľudí milujúcich technológie. Je zároveň praktickým nákupným poradcom.

Časopis Techbox

Už v minulosti sme získali ocenenie TIP redakcie od tohto časopisu za akčnú kameru TomTom Bandit a veríme že získame ďalšie. Totiž nechali sme im otestovať pár produktov od značiek JBL a Harman/Kardon, ktoré vyjdú v časopise v nasledujúcich číslach.
comments powered by Disqus