Všetci nakupujúci sú spokojní so vzdy.sk!

Všetci nakupujúci sú spokojní so vzdy.sk!

Náš team ľudí robí pre Vás čo môže už niekoľko rokov, tak aby vy ako zákaznici ste boli spokojní. Každá Vaša objednávka prechádza niekoľkými pracovníkmi, tak aby bola čo najrýchlejšie vybavená k Vašej spokojnosti. Dokonca aj náš systém sa snažíme neustále vylepšovať.
Jednou z hlavných našich devíz sú podrobný popis tovaru a každodenná aktualizáciu stavu skladu, aby ste videli či naozaj je tovar skladom alebo nie. Vy ako zákaznici ste nás za posledné 3 mesiace ohodnotili na 100%. A to nielen na Slovensku ale aj Čechách s našim sesterským eshopom. Všetci nakupujúci odporúča náš obchod a dorazil im tovar v poriadku v priemere do dvoch dní.

100% vzdy.sk

100% vzdy.cz

Tovar by sme radi doručovali aj rýchlejšie, lenže všetky špedičné firmy doručujú tovar do dvoch pracovných dní, ale občas sa stane, že zákaznik má tovar aj na druhý deň. A to tovar expedujeme z nášho centrálneho skladu v Bratislave a na druhý deň bol v dedine Skryje, ktorá sa nachádza pri Plzni. Viď poďakovanie od našej spokojnej zákazničky: Dobrý den,chci Vám poděkovat včera jsem objednala a dnes už mám balíček doma.Velká spokojenost s Vaším obchodem :-) ① Moooc díky Lucie Hůlová

Ak chcete takúto rýchlosť dosiahnúť, aj keď to nemôžme garantovať, treba objednávať tovar v doobedňajších hodinách.
comments powered by Disqus