Akčné kamery Nilox Mini a Nilox Mini-F v akcii v horách. Kde všade sa Vám môžu hodiť?

Akčné kamery Nilox Mini a Nilox Mini-F v akcii v horách. Kde všade sa Vám môžu hodiť?

Chystáte na hory a radi by ste sa po návrate domov pochválili svojej rodine alebo svojim kamarátom, ako báječne ste sa mali? Natočte pre nezabudnuteľné akčné videá zo zjazdoviek, prírodných terénov aj z večernej pohody na chate pri krbe, v penzióne alebo hoc aj v príjemnom hoteli. S kamerami Nilox Mini a Nilox Mini-F to nebude mať chybu!
Nilox Mini, alebo Nilox Mini-F?
     Obe kamery môžu byť zárukou pre natáčanie akýchkoľvek zážitkov, ktoré si chceme neskôr sami alebo s blízkymi pripomenúť. Obe sú malé, ľahké a kompaktné. Obe kamery môžete pripnúť na helmu alebo inde na inú výstroj a ovládať ju pohodlne prostredníctvom diaľkového ovládania. Pre zachytenie zimných radovánok sú vhodné najmä preto, že im nevadí mráz. A aj keď sú obe kamery pomerne podobné, rozdiely medzi nimi nájdeme.

Nilox mini F

Nilox Mini
     Kamera so snímacím uhlom 90° a 120° a so stabilizátorom obrazu Vám umožní nahrať takmer všetko, na čo sa pri akcii pozriete. Vďaka tomu môžete napríklad predviesť blízkym v teple domova, ako úžasné triky na lyžiach alebo snowboarde ovládate. S rozlíšením HD Ready 720p získate skvelé a kvalitné videá, s ktorými sa radi pochválite. Vďaka kvalitnej baterke v kamere Nilox Mini môžete všetko čo si chcete uchovať, nahrať nepretržite až 90 minút. Aby ste hneď vedeli, čo ste natočili, môžete si samozrejme prehrať video na dvojpalcovom displeji, ale omnoho pohodlnejší bude prehrávanie na akomkoľvek zariadení s operačným systémom Windows XP, Vista, Windows 7, 8 a vyšším alebo na Mac OS.

Nilox Mini-F
Nilox mini F
     Kamera Nilox Mini-F ponúka snímací uhol 120° a podporu otáčania obrazu 180°. Svoje fantastické zážitky môžete snímať celých 90 minút a pozriete sa na ne neskôr na zariadeniach s operačným systémom Windows XP, Vista, 7 a 8 a Mac 10.2. Batériu si môžete taktiež šetriť vďaka šikovnému nastaveniu jej úspory. Natáčať môžete videá v kvalite full HD 1080p, rovnako tak môžete tvoriť fotografie s rozlíšením 12 Mpix.

Neprehliadnite:
Ako natáča svoje videá TOP skateboardista Rišo Tury
     Pokiaľ radi schádzate doposiaľ neupravený a nepreskúmaný terén a často sa ocitáte v snehovom mraku alebo nečakane končíte v horskom potôčku, iste oceníte aj vode odolné puzdro. Nič už Vás nemusí pri Vašich potulkách zasneženými pláňami na lyžiach alebo snowboarde zastaviť. Rozlíšenie kamery Nilox Mini-F je rovnaké ako u kamery GoPro Hero, za ktorú však ešte musíte priplatiť. Oproti GoPro Hero má Nilox Mini-F vstavaný displej, je možné ju vybrať z puzdra, oceníte teda o 25% menšie rozmery, než má o niečo známejší konkurent. V balení je naviac pamäťová karta, takže môžete prakticky po zakúpení začať natáčať, čo u spomínaného konkurenta nie je možné, rovnako tak ako diaľkový ovládač. Rovnako ako u kamery GoPro Hero je u Nilox Mini-F možné otáčať obraz o 180° a využitie rozlíšenia 720p so zachytením 60 fotografií za sekundu, v balení je 1 rovný a 1 zahnutý lepiaci držiak a rýchloupínacia pracka.

     Model Nilox Mini-F Wifi dokonca ponúkajú Wifi spojenie s mobilom a tabletom Apple alebo Android, môžete si teda natočené zážitky skontrolovať napríklad na lanovke. Skvelé je aj rozlíšenie Full HD 1080p pri 30 snímkach za sekundu alebo 720p pri 60 snímkach za sekundu.

Nilox mini F

Čo sa Vám môže hodiť?
     Či už si chcete po návrate z hôr pripomenúť divokú jazdu, špeciálne triky alebo večierky s priateľmi, môže sa Vám ku kamere hodiť niekoľko šikovných vychytávok:
- Podporná doska: vďaka nej zafixujete kameru na akúkoľvek dosku, teda kľudne aj na snowboard. Podporná doska je ešte o niečo pevnejšie a stabilnejšie než lepiace podložky, na ktoré sme si už zvykli.
- Lepiace podložky: sú zahrnuté a dajú sa použiť aj na helmu. Sú súčasťou balenia, ale je možné ich aj samostatne dokúpiť.
- Čelovka: pre odvážlivcov, ktorí sa vydávajú von bez helmy – kameru je možné s týmto hlavovým popruhom umiestniť na hlavu alebo na čiapku.
- Popruh na hruď: alebo hrudný pás, môžete využiť v prípade, ak nechcete mať kameru pripevnenú na helme, pretože Vám vadí alebo jednoducho z toho nemáte dobrý pocit.

Niektoré situácie nestačí zažiť len raz!
     Fantastické a dych vyrážajúce okamihy strávené s rodinou alebo s priateľmi na horách si môžete vďaka kamerám Nilox zachytiť a neskôr si ich užiť ešte niekoľkokrát. Vyberte si model, ktorý Vás viac nadchol a neuspokojte sa s jedným jediným prežitím všetkých svojich zjazdov, skokov a inej zábavy!

Neprehliadnite:
Nilox Mini-F WIFI – dostupná akčná kamerka so skvelým výstupom
Nilox mini F
comments powered by Disqus