Ako na notifikácie v TomTom hodinkách

Ako na notifikácie v TomTom hodinkách

Výrobca TomTom nedávno vydal aktualizáciu pre svoje športové hodinky s ktorými získate novú funkcionalitou. Hovoríme o notifikáciach SMS správ a telefónnych hovorov na displej hodiniek. Len zo začiatku nám to nefungovalo. Čo treba spraviť?

Prvý krok je, aby ste mali aktuálny software v hodinkách a vašom mobilnom telefóne. Software v hodinkách si musíte aktualizovať pomocou aplikácie na počítači.

Predpokladáme, že hodinky už máte úspešne spárovane cez Bluetooth s vašim telefónom. Preto pristúpime ku kroku dva.

Na hodinkách si zvoľte Nastavenia, vyberte si položku Telefón a následne Správa. Najprv pod položkou Synchronizácia musíte nastaviť voľbu Zapnuté (Nie ručná, ani vypnutá). Následne sa vrátime o krok späť a zvolíme si možnosť Oznámenia. Tie si prepneme do stavu Zapnuté. A to je všetko.

TomTom notifikácie
To isté ide spraviť aj v mobilnej aplikácii TomTom Sports, kde sa prepnete do Správa a kliknutím na hodinky si následne zapnete Upozornenia telefónu.

Teraz budete už upozorňovaný na prichádzajúce hovory a SMS správy na hodinky v prípade, že máte v blízkosti telefón. Hádam časom budú notifikácie aj z ďalších aplikácii ako je Facebook, WhatsApp,...

comments powered by Disqus