Aktualizácie TomTom Bandit

Aktualizácie TomTom Bandit

Výrobca TomTom neustále vylepšuje a inovuje svoju akčnú kameru TomTom Bandit približne každé dva mesiace. Aj tento rok nás čakajú nejaké význmané novinky ohľadom vylepšení výrobkov tejto firmy. No občas sa stane, že aktualizácia zlyhá. Preto Vám prinášame jednoduchý návod ako opraviť túto banálnu chybu, aj keď na prvý pohľad neviete čo s tým.
Aktualizácia akčných kamier sa vykonáva priamo na zariadení. A to tak, že v prípade synchronizácie kamery TomTom Bandit s aplikáciou sa do aplikácie stiahne aktualizačný súbor a ten sa na pozadí prenesie do kamery. Kamera Vás vyzve pri najbližšom zapnutí o aktualizáciu.

TomTom Bandit
Niekedy sa stane, že táto aktualizácia zlyhá a kamera Vás odkáže na stránky kde nič o tomto nie je popísané.

TomTom Bandit

Oprava je pritom úplne triviálna. Totiž stane sa, že cez internet sa nestiahol celý aktualizačný súbor, preto stačí kameru pripojiť cez USB k počítaču a nájsť priamo na karte v hlavnom adresári súbor ktorý začína tomtombandit_update_xxx.updt. Ako si všimnete na našom screenshote, súbor má len 1kB. Po vymazaní tohto súboru z karty sa nanovo stiahne aktualizácia. Súbor by mal mať približne okolo 30MB. Následne aktualizácia už prebehne v poriadku.

TomTom Bandit
TomTom Bandit
comments powered by Disqus