Asi posledná možnosť na remienky TomTom

Asi posledná možnosť na remienky TomTom

Výrobca TomTom už niekoľko mesiacov už nedodáva náramky pre svoje športové hodinky. Nakoniec sa nám podarilo vybaviť niekoľko kusov v oboch veľkostiach, ale len v čiernej farbe.
Tieto náramky budú dostupné približne o mesiac a s veľkou pravdepodobnosťou ich viac nebude. Preto sme ich už teraz sprístupnili na našej webovej stránke a môžete si ich predobjednať. Objednávky budeme vybavovať v postupnosti objednávok. Nepremeškajte tak svoju príležitosť, mať originálny remienok.

Alternatíva stále existuje
I my sme sa potýkali s dostupnosťou týchto remienkov na súkromné účely. Nakoniec sme sa museli uchýliť k tomu, že remienky sme si nakúpili na vybranom čínskom eshope. Je pravda, že sú lacnejšie, ale tomu zodpovedá aj samotná kvalita a prevedenie.

Náramok nám došiel v obyčajnej fólii a bol čiastočne deformovaný. Čo zas tak nevadilo. Po osadení hodiniek bolo všetko v poriadku. No na druhej strane má táto alternatíva niekoľko nedostatkov. Prvé čo sme si všimli, že guma je z iného materiálu a o niečo tenšia ako originál. To uvidíme ako sa podpíše na dlhodobom používaní. Už samotné vyberanie hodiniek do nabíjacej kolísky je umením a bojíme sa, že remienok roztrhneme. Takže nabíjanie prebieha aj s remienkom.

Neprehliadnite:
Janka a Danka Velďákové fotili prvé lifestylové fotky náramkov pre Tomtom
Druhým rozdielom je ukončenie remienka. Ten nie je ukončený výstupkom, aby ste ho zacvakli do dierky na remienku. Takto vám odstáva. Jedine si môžete posunúť gumový jazdec. Posledným nedostatkom je druhý koniec remienka, cez ktorý sa upínajú hodinky. Ten tiež vyzerá, že veľa neznesie, ale to iba čas ukáže. Na druhej strane, ak nie je žiaden iný náramok dostupný, aj alternatíva z Číny je dobrá.

TomTom remienokVľavo z Číny, vpravo originál. Rozdiely vidieť ihneď na prvý pohľad. Poznámka: originál sa už nejaký ten čas používa

TomTom remienokPracka je z labilného plastu a ani guma nie je bohviečo.

TomTom remienokNabudúce si radšej zakúpime radšej originálny náramok.
Preto neváhajte a objednajte si originálny náramok.
comments powered by Disqus