Brutálne sme zlacnili športové hodinky TomTom

Brutálne sme zlacnili športové hodinky TomTom

S nástupom novej modelovej rady TomTom Runner 2 a TomTom Spark prichádza aj úprava cien, ktorá má pramálo spoločné s tým na čo sme zvyknutí napríklad u smartfónov. Ceny totiž padajú nadol a TomTom potvrdzuje, že to myslí so športovými hodinkami vážne. Prví, ktorí sa budú môcť s novými modelmi zoznámiť aj kúpiť budú návštevníci a bežci najstaršieho európskeho, Medzinárodného Maratónu Mieru v Košiciach v prvý októbrový víkend. Nové ceny TomTom určil smerom dole od 14% až do 33%, čo je veľmi zaujímavé pretože takto už môžete mať športové hodinky s GPS len za 109€! Pozrime sa ešte na ďalšie ceny.
Ako sme napísali, najlacnejšie hodinky za 109€ sú určené predovšetkým pre bežcov, ktorí nevyžadujú monitoring frekvenčného tepu. Ak by to v budúcnosti vyžadovali, tak si môžu dokúpiť hrudný pás. Ak Vám hrudný pás prekáža, tak je tu model TomTom Runner Cardio, ktorý sme zlacnili z pôvodných 229€ na 199€.

Nízke ceny TomTom

Vyžadujete viac športov? Tak pre Vás sú určené hodinky TomTom MultiSport. Tie dostanete odo dnes za príjemnú cenu 129€, príp. so zabudovaným monitorom frekvenčného tepu za 229€. Tento model sme zlacnili o celých 50€! Ak požadujete úplny TOP model, čo je práve TomTom MultiSport Cardio so zabudovaným barometrom a bohatým príslušenstvom, tak na to je zľava až 100€. Čiže z pôvodných 399€ zaplatíte dnes len 299€.

Nízke ceny TomTom

Toto precenenie vytvorilo priestor pre nové modely, bežecký TomTom Runner 2 a fitness TomTom Spark, s vačším displayom a hlavne s možnosťou prehrávania hudby.

Neprehliadnite:
Interview s mistrem světa v orientačním běhu Honzou Procházkou: odhalte tajemství (ne)obyčejného sportovce
Základné modely s prehrávačom hudby sú označené “ music” a začínajú na 159 euro. Aj u nových modelov TomTom Runner 2 Cardio s vačšim displayom začína TomTom na 199 euro.

Nízke ceny TomTom

comments powered by Disqus