Čo má pre nás schované TomTom pre rok 2016?

Čo má pre nás schované TomTom pre rok 2016?

TomTom v minulom roku na plnej čiarej zabodoval s uvedením novej série športových hodiniek TomTom Runner 2 a TomTom Spark. Ešte v nižšej cene priniesol podstatne viac funkcií. Takisto sa prekonal v akčnej kamere TomTom Bandit, kde popri vynikajúcom obraze kladie hlavný dôraz na úplne jednoduchý strih videa. Práve pri týchto dvoch produktoch nás čakajú v tomto roku veľké inovácie.
TomTom Bandit
Už koncom roka 2015 spoločnosť priniesla významnú aktualizáciu tohto produktu prostredníctvom aplikácie pre mobilné telefóny. Aj keď pravdou je, že aplikácia na Apple telefónoch toho umožňuje podstatne viac ako v Android. Vývojari usilovne pracujú na tom, aby rovnaká funkcionalita bola aj v Android telefónoch.

Ale čo je na spadnutie, je aplikácia pre Windows a Mac OS X. Podľa našich informácii, vývoj už dolaďuje detaily a je možné že aplikáciu vypustia ešte tento mesiac. Sami sme zvedaví na výsledok. Už máme pripravenú kameru aj s natočenými dátami z minulého roka. Napr. nás veľmi zaujíma, či sa strih a spracovanie budú tiež vykonávať v kamere, alebo sa budú využívať prostriedky počítača.

TomTom Bandit, Runner2, Spark

Pri tejto kamere očakávame, že vývojári v priebehu roka ešte viac zapracujú na detailoch aplikácie a prinesú plnú lokalizáciu. Je možné, že v septembri v Berlíne na výstave IFA bude predstavená nejaká inovovaná verzia. Napr. natáčanie v 8k rozlíšeni? Nechajme sa prekvapiť

Neprehliadnite:
TomTom Runner 2 (TomTom Spark) - nový kamarát každého športovca
TomTom Runner 2 / TomTom Spark
Tieto hodinky zaznamenali neskutočný úspech vzhľadom na to, čo zvládajú a za akú cenu sa predávajú. Ale máme pre Vás informácie, že výrobca tieto hodinky ešte zdokonalí! Hodinky sa priblížia viac inteligentným hodinkám a k vylepšenému fitness náramku. A to sa uskutoční len bezplatnou aktualizáciou firmware. Hodinky majú umožňovať zobrazovať notifikácie z pripojeného telefónu. Bude sa jednať v prvom kole o emaily a sms správy. V budúcnosti je možné, že budú integrovať aj telefonovanie pri verzii Music. Ale to je len špekulácia.

TomTom Bandit, Runner2, Spark

Ďalšou prisľúbenou vlastnosťou bude monitorovanie srdečného tepu počas celého dňa 7 dní v týždni. Už teraz hodinky monitorujú vašu pohybovú aktivitu počas celého dňa. Takto budete mať podstatne vylepšený aj fitness náramok.

Poslednou sľúbenou novinkou je zdieľanie vašich dosiahnutých aktivít na sociálne siete ako Facebook a Twitter.

Všetky tieto novinky, budú dostupné bezplatne a stačí len aktualizovať vaše zariadenia či podporné aplikácie. Len čo niečo uzrie svetlo sveta, budeme Vás okamžite informovať. Ak sa chcete dozvedieť viac, prípadne máte nejaký návrh, stačí sa zapojiť do oficiálneho diskusného fóra výrobcu na adrese http://en.discussions.tomtom.com/
comments powered by Disqus