Ďalšia významná aktualizácia TomTom Sports

Ďalšia významná aktualizácia TomTom Sports

Akosi nám ušla dôležitá informácia o novinkách v aplikácii TomTom Sports pre mobilné telefóny. Tu výrobca vydal už 28.04.2017 a je vo verzii 4.0. To že takto významne poskočilo označovanie dáva tušiť o viacerých novinkách. Aj to nám úplne ušlo, napriek tomu, že pravidelne aktualizujeme svoje aplikácie. Tak sa pozrime, čo prináša nová verzia.
Hlavnou a najdôležitejšou novou vlastnosťou ktorá nám chýbala úplne od prvej verzie je, prepojenie TomTom Sports a integrovanou vlastnosťou v telefóne: Apple Health (Zdravie) a v prípade Android: Google Fit. Možno o tom ani neviete, ale telefón vám tiež slúži ako fitness náramok a monitoruje váš celodenný pohyb. Teraz tieto aplikácie sú prepojené a vedia si vzájomne vymieňať údaje.

Aktiváciu tejto vlastnosti nám štandardne aplikácia neponúkla a musíte tak urobiť ručne. V aplikácii TomTom Sports, prejdete v dolnej časti na záložku "Manage", vyberiete si "Connected Apps" a povolíte "Apple Health". Pre podrobnejšie nastavenie si otvoríte aplikáciu "Zdravie", v dolnej časti si vyberiete "Zdroje", ťuknete na "Sports" a povolíte čo uznáte za vhodné.

TomTom Sports and Health

Verze 4
Vydáno na 28 duben 2017
- Nyní můžete importovat data aktivity 24/7 z Google Fit (Android) nebo Apple Health (iOS). Můžete importovat, kroky, aktivní čas, vzdálenost a kalorie. Na aktualizovaná data 24/7 se můžete podívat v mobilní aplikaci TomTom Sports a na webové stránce v oddílech Cíle, Trendy, Pokrok atd.
- Nyní můžete pomocí aplikace Sports sledovat data aktivity 24/7, aniž byste měli zařízení TomTom Sports spárované.
- Nyní si můžete porovnat data 24/7 (kroky, aktivní čas, uražená vzdálenost, kalorie) a srdeční tep 24/7 díky podrobnému grafu Denního souhrnu.
- Své trendy nyní snadno zjistíte z podrobných grafů Denního souhrnu, které obsahují vaše data 24/7 (kroky, aktivní čas, uraženou vzdálenost, kalorie) a srdeční tep 24/7.
- Starší denní souhrny 24/7 si nyní můžete snadno prohlédnout na kartě Trendy aktivit 24/7.
- Nyní můžete deaktivovat upozornění aplikace TomTom Sports objevující se na hlavním panelu systému. Přejděte do nabídky Správa > Nastavení zařízení v aplikaci TomTom Sports.
- Vylepšili jsme fungování aplikace na tabletech se systémem iOS/Android.

Neprehliadnite:
Tomáš Čelko prekvapene víťazi v Taliansku
https://cz.support.tomtom.com/app/release_notes/type/TomTom-Sports-App
comments powered by Disqus