Hodnotenie slúchadiel Yurbuds Inspire v spolupráci s českými ženami

Hodnotenie slúchadiel Yurbuds Inspire v spolupráci s českými ženami

V Minulom článku sme vám priniesli hodnotenie športových hodiniek TomTom ženami, testujúcimi pre portál ZENYSRO.. Športové vybavenie ale hodinkami nekončí. Dnes sa pozrieme, ako dopadli slúchadlá Yurbuds Inspire 100. Aj ich hodnotenie je veľmi pozitívne a objavné. Nenapadlo nás, že v športových slúchadlách, špeciálnych na beh nájdu ešte ďalšie vlastnosti, ktoré sú užitočne v bežnom živote mladej matky. Nenapadlo nás, aké dôležité pre ženu, matku bude prepúšťanie okolitých zvukov v bežnom živote.
Ženy oceňovali ich prevedenie. Zmieňovali ich pohodlnosť pri nosení a ich schopnosť udržať sa v ušiach aj pri namáhavejšom športovaní. Napríklad užívateľky Ivca543 a Molga hovoria:

“Slúchadlá sú z príjemného mäkkého materiálu, ktorý sa prispôsobí, dobre držia v ušiach a nevypadávajú.”

“K svojmu prvému testovaniu som dostala modré slúchadlá Yubuds Inspire 100 a som z nich naozaj nadšená. Dajú sa použiť nielen pri behaní, ale aj pri jazde na bicykli. Slúchadlá majú mäkkú časť, ktorá sa vkladá do uší a tá sa vďaka tomu dobre prispôsobí uchu a nemôžu vypadnúť.”

Neprehliadnite:
Viete čo je kolobežko splav?
Ďalšie ocenenie sa taktiež dostalo ku prehrávanej hudbe. Páčila sa im nielen kvalita zvuku, ale hlavne to, že stále počuli aj okolité zvuky a športovanie im tak prišlo bezpečnejšie. Molga pokračuje:

“Tiež som ocenila, že aj pri počúvaní hudby sú dobre počuť okolité zvuky, takže počúvanie nie je nebezpečné ako u niektorých iných slúchadiel.”

Pridávajú sa napríklad aj Granca a Adelaidefromprague:

“Tiež oceňujem, že pri počúvaní hudby sú počuť aj okolité zvuky, čo zvyšuje bezpečnosť pri športovaní.”

Neprehliadnite:
Osobnosti svetovej a európskej atletiky boli hosťami našej prezentácie na atletickej Zlatej Tretre Európy v Ostrave
“Tieto slúchadlá v ušiach naozaj držia aj pri behu a skákaní, čo som vyskúšala pri behu v lese, tiež som ich vyskúšala pri jazde na bicykli a naozaj prepúšťajú okolité zvuky, čo som ocenila najmä na ceste.”

Ženy sa vyjadrovali tiež k dĺžke káblu, ktorý im pri športe vôbec neprekážal a zdal sa im dostatočne dlhý aj kvalitne spracovaný.

Na všetky hodnotenia sa opäť môžete pozrieť na stránkach zenysro.cz, konkrétne na tomto odkaze: http://www.zenysro.cz/cs#!detail/testuj/9123/vsechna_hodnoceni
comments powered by Disqus