Ako natáča svoje videá TOP skateboardista Rišo Tury

Ako natáča svoje videá TOP skateboardista Rišo Tury

Vychádzajúca hviezda československej skateboardovej scény Richard "Rišo" Tury v minuloročnej sezóne dokázal, že je najlepší a isto-iste o ňom ešte budete veľa počuť. Podarilo sa mu vyšvihnúť sa zo slovenských Košíc až do amerického LA. Rišo si vybral pre zachytávanie svojich šialených výkonov full HD kameru Nilox Mini F Wifi. Čo s ňou nakrútil, si môžete pozrieť na YouTube. Postupne sa môžete tešiť aj na videá, kde sa s nami Rišo podelí o jeho spôsob upevňovania kamery pod "skejt".
Všetko záleží na uhle pohľadu.
     Veľmi dobre to vie aj Rišo. Natáča preto svoje spanilé jazdy ako spod skejtu, tak nadhľadu za pomoci teleskopickej tyče. A nielen k takýmto záberom je full HD kamera Nilox Mini F Wifi výborne prispôsobená. Plochý adhézny držiak a zahnutý adhézny držiak v základnom balení alebo množstvo doplnkového príslušenstva, to robí z tejto kamery ideálnu voľbu pre široké spektrum športovcov. Týmto však výpočet výhod posúvajúce kameru Nilox Mini F Wifi pred konkurenciou zďaleka nekončia.


V jedinej krabici všetko potrebné
     V Niloxe si dali záležať na tom, aby zákazník našiel maximum doplnkov pre svoju kameru už v základnom balení. Či už je to pribalená pamäťová microSD karta s kapacitou 8 GB, spomínané držiaky, alebo napríklad taká vychytávka ako je vodotesné púzdro do 55 m hĺbky. K tomu ešte pripočítame veľa doplnkového príslušenstva ako od Niloxu tak od značky T'nB a vyjde nám vysoká pridaná hodnota.

Riso Tury Nilox
Veľa videá za málo peňazí
     Toto upravené príslovie skvele pasuje práve na kameru Nilox Mini F Wifi. Za 169€ totiž okrem spomínaného príslušenstva disponuje kamera ešte ďalšími vychytanými funkciami, ktoré v danej cenovej kategórii nemajú konkurenciu. Zabudovaný Wi-Fi modul umožňuje komunikáciu s chytrými telefónmi s OS Android alebo iOS. Ich aplikácie sú na stiahnutie zadarmo. Cez Wi-Fi možno kameru aj ovládať, ale v Niloxe sú si vedomí, že takéto použitie rýchlo vybíja akumulátor kamery. Práve preto vybavili kameru ešte diaľkovým ovládačom, ktorý nevyužíva Wi-Fi pripojenie a je oveľa úspornejšie.

Neprehliadnite:
Akčné kamery Nilox Mini a Nilox Mini-F v akcii v horách. Kde všade sa Vám môžu hodiť?
Riso Tury Nilox

Natočením videa to nekončí
     Kamera Nilox uľahčuje aj editáciu výslednej nahrávky. Prostredníctvom Wi-Fi možno totiž video súbor prezerať a editovať. K tomu stačí mať po ruke svoj chytrý telefón. Nie je preto problém urobiť si jasnú predstavu o tom, či sa záber podaril alebo nie a to priamo v teréne alebo na ulici. Vyhotovovanie záznamu vo full HD rozlíšení a 30 snímkach za sekundu je potom zárukou kvality výsledného diela.

Riso Tury Nilox
Snáď ani nie je možné chcieť viac za menej
     Základné balenie napchaté viac než len v základnom príslušenstve, široká ponuka premysleného príslušenstva, veľa "high-end" funkcií, kvalitný 5 MPix snímač CMOS a to všetko v malom tele kamery Nilox Mini F Wifi. Niet divu, že sa stala voľbou TOP športovcov krátko po svojom nedávnom uvedení na trh na jeseň 2014. Kto si vie spočítať pomer ceny a úžitkovej hodnoty musia mať úplne jasno. Kamera Nilox Mini F je v tomto bezkonkurenčná.
comments powered by Disqus