Janka a Danka Velďakové tvárami Yurbuds

Janka a Danka Velďakové tvárami Yurbuds

Sympatické dvojčatá, ktoré sú neprehliadnuteľné už viac než 10 rokov na atletických súťažiach po celom svete majú nového partnera, ktorý im trochu spríjemňuje ich kočovný život. Americká značka slúchadiel Yurbuds zažíva svoj „americký sen“ . Za 8 rokov od jej vzniku sa stala absolútne najpredávanejšou medzi bežeckými a športovými slúchadlami do uší. Založili ju triatlonisti, atléti , Ironmani Seth Burgett a Richards Daniels s motiváciou vyvinúť produkt ktorý z ucha nevypadáva a skutočne nebolí i pri takmer celodennom používaní.
Po 8 rokoch od založenia spoločnosti, v roku 2013 sa už 1,25 milióna bežcov v USA rozhodlo pre tieto skutočné špeciály. A to nielen pre ich vlastnosti, ale aj pre veľmi priaznivé ceny a logický, široký výber. No a ako to u „ amerických snov býva, značku Yurbuds kúpil ďaľší, tiež americký gigant v audio, JBL.

Velďáková

Čo oceňujú Danka a Janka na Yurbuds?

Držia v uchu ako uliaté. To, že sa nahopsáme za deň dosť je isté. Ale Yurbuds nám nielen nevypadáva a nebolí, ale dáva nám jeden benefit, ktorý môžme oceniť hlavne my : možme  spolu na tréningu kecať a počúvať hudbu zároveň. Obľúbený model? Yurbuds Inspire 300 for Woman Aqua. Yurbuds Danka a Janka Velďákové s obľubou užívali už na sústredení v Juhoafrickom Potchefstroome.

A že nevypadnú? Tu je ukážka:
Načítavam video ...
comments powered by Disqus