KOLOBEŽKY KOSTKA. Jednoduchý výzor skrýva špičkovú technológiu

KOLOBEŽKY KOSTKA. Jednoduchý výzor skrýva špičkovú technológiu

Dnešný trh je presýtený kadejakými možnými novinkami, ktoré sa snažia vtrieť do priazne čo najväčšej skupine silnejšieho pohlavia. Prevratné novinky a každomesačné vylepšováky, ktoré Vás nútia neustále si dokupovať niečo, aby ste boli IN. Páni, ak však túžite po niečom výnimočnom, čo by Vás fascinovalo na prvý pohľad technológiou výroby, jedinečnosťou, schopnosťami a vlastnostiam, ak chcete byť aj vy majiteľmi niečoho, čo Vám budú viacerí závidieť a spojiť príjemné s užitočným, byť štýlový, moderný a vrátiť sa do detských čias - čítate tie správne riadky.
Iste si spomínate na malé, dvojkolesové prostriedky, ktoré Vám otec pozbíjal a vyrobil z toho, čo garáž dala. Prostriedky, ktorými ste brázdili ulice na sídliskách, preháňali sa s kamarátmi. Chýbajú Vám tie časy? Máme pre Vás niečo, čo Vám v dnešnej dobe ponúkne nespočetné množstvo výhod.

Spoločnosť KOSTKA bola založená v roku 1992 ako podnikateľský subjekt, ktorej predmetom podnikania bola kovovýroba a zámočníctvo. Počiatočné podmienky tohto českého subjektu boli veľmi okliesnené. Ani to však spoločnosť nezastavilo pred výrobou a prerazením na trhu. Postupom času však útlm zasiahol aj túto spoločnosť. Bol zapríčinený lacnými dovážanými čínskymi výrobkami a práve táto otupenosť záujmu prinútil spoločnosť, aby využila existujúce technológie a zahájila výrobu kolobežiek ako aj výrobu vlastných konštrukcií. Preto sa obohatila o moderné laserové technológie a roboty, ktoré zvárajú konštrukcie kolobežiek.

Na kolobežke k jazeru

Prvotný plán predstavoval vyrábanie kolobežiek pre deti. Postupne však firma prešla zásadnou zmenou, vybudovala vlastný konštrukčný tím, vývojové stredisko a hlavným predmetom výroby spoločnosti sa stali kolobežky. Tie prešli zásadným konštrukčným vývojom a modely kolobežiek sa vďaka dostupnej špičkovej technológii vyprofilovali do dnešnej podoby športových prostriedkov, určené pre širokú škálu nadšencov, od detí až po náročnú športujúcu verejnosť.

Neprehliadnite:
Rozhovor s bývalým cyklistom ktorý presedlal na kolobežku
Kolobežky, ktoré táto spoločnosť prináša na trh, na prvý pohľad vyzerajú ako jednoduchý prostriedok, prešli však celou radou inovácií. Zavedením geometrických vylepšení sa výrazne zvýšila tuhosť rámu kolobežky, znížila svetlosť výšky nášľapu preto, aby Vaša jazda na kolobežke bola prirodzená a nenamáhali ste sa. Spodná časť nášľapnej plochy je špeciálne opatrená návarkami, ktorá zvyšuje tuhosť konštrukcie a zároveň aby bola rám kolobežky v prípadných kolíziách odolnejší.

Tuning kolobežky

Myslíte si páni, že tento dvojkolesový tátoš nie je nič pre Vás? Prečítajte si pár argumentov, vďaka ktorým mi hádam dáte za pravdu, že budete výnimočný a štýlový, navyše Vás to bude baviť a samotná kolobežka Vám ponúkne množstvo výhod.

1. Meškáte ráno do práce? Už viac nemusíte! Kolobežkou prefrčíte okolo dlhých ranných kolón vo Vašom meste ako víchor, a aj pánko z Mercedesu Vám bude závidieť. Navyše určite zaujmete nejednu dámu, ktorá bude obdivovať Vaše odhodlanie ráno si zašportovať. Chcete viac? Ak máte predpísaný dress code - oblek,  verte mi, že na kolobežke si cestou do práce neskrčíte ani nohavice, ani sako, ani košeľu. A ako bonus – určite budete mať menšie ranné problémy s parkovaním kolobežky, ako s parkovaním Vášho štvorkolesového vozidla.

Na kolobežke do práce

2. Máte chuť vyskúšať niečo nové? Ste športovec? Aktívny alebo pasívny?! Nech už robíte akýkoľvek šport 100% skvelým doplnkom do Vašej pohybovej aktivity bude kolobežka. Zapojíte všetky časti tela, rozhýbete nespočetné množstvo svalových partií, o ktorých ste hádam ani netušili. Pravidelnou jazdou si výrazne zvýšite fyzickú kondíciu. Kolobeh prispieva k zvýšeniu výkonnosti krvného obehu, znižuje sa riziko srdcových chorôb a problémov kardiovaskulárneho charakteru. Jazdou na kolobežke spálite takmer o 30% viac energie ako jazdou na bicykli.

Neprehliadnite:
Viete čo je kolobežko splav?
Šport na kolobežke

3. Máte psa? Skúste ho vyvenčiť inak ako doteraz. Ak Vás nebaví postávať a prešľapávať z miesta na miesto, zapriahnite ho na kolobežku. Verte mi, tento spôsob bude zábavný ako pre Vás, tak aj pre psa. Sú plemená, ktoré sú potešené, ak môžu niečo ťahať. Začnite zľahka, neskôr zvyšujte vzdialenosti a uvidíte, ako sa chlpáč unaví. Práve Vám umožnil využiť príjemne zvyšok voľného času a venovať sa svojej nežnejšej polovičke.

Venčenie psa na kolobežke

4. Technológia verzus technológia – máte pocit, že je to pre Vás príliš jednoduchá ponuka? Skúste si predstaviť, čo všetko si môžete na Vašu novú kolobežku upevniť. Kolobežka je vytvorená tak, aby ste si ju vedeli vybaviť a „vytuningovať“ podľa Vašich predstáv. Môžete na ňu osadiť adaptéry pre rôzne tašky a batohy na dlhšie cesty,  kde schováte Váš iPhone, iPad, detskú sedačku, blatníky, no aj oveľa špičkovejšie zariadenia. Predstavte si prenosný reproduktor ako zvukový doplnok na cesty, cyklopočítač alebo aj outdoorovú kameru.

Pozrite sa na tieto jedinečné stroje a zariadenia bližšie, viac info o produktoch nájdete pod článkom.
comments powered by Disqus