Leto so športovými hodinkami TomTom

Leto so športovými hodinkami TomTom

Nezadržiteľne sa nám blíži letné počasie spolu s vyššími teplotami a na to vtipne upozorňuje firma TomTom, aby ste "zahodili" svoje zastaralé riešenie na meranie športovej aktivity. Už nemusíte mať naďalej na ruke pripnutý mobilný telefón z ktorého vedie slúchadlový kábel a máte ho cez bluetooth napárovaný na hrudný pás pre meranie frekvenčného tepu.
Toto všetko Vám už zabezpečia hodinky v najvyššej konfigurácii. Konkrétne TomTom Runner 2 Cardio + Music alebo TomTom Spark Runner 2 Cardio + Music. Navyše je u nás akcia, že ak si zakúpite hodinky, môžete si len za 5,- € dokúpiť druhý náramok, ktorý inak stojí takmer 20,- €. Pozrite si vtipnú reklamu, ktorú pred blížiacim letom vydal.


Navyše bola vydaná nová verzia športovej mobilnej aplikácie pre tieto hodinky. Zásadnou novinkou je, že už konečne môžete svoje výsledky zdieľať. A to nielen na sociálne siete, ale na všetko možné, čo Váš telefón ponúka. Napr. aj email, sms, .... A nejde len o bežné zdieľanie. Príspevok si môžete ešte pred zverejnením doplniť o svoju fotku, popis, či športovú štatistiku priamo na fotografii.

TomTom MySports Sharing
comments powered by Disqus