Môj prvý maratón: Radosť z behania

Môj prvý maratón: Radosť z behania

Z behania mám stále väčšiu radosť. Stále viac vládzem, dokúpila som si nejaké oblečenie, lebo nebudete veriť, ale stále periem spotené veci :-), a tá nádherná príroda...
Moj prvy maraton

Najprv som behávala s Holuxom v ruke, aby som vedela dĺžku a čas behu. Potom som si nainštalovala do mobilu aplikáciu. Je ich mnoho (Endomondo, Strava, Runtastic, RunKeeper, NikeRunning...) až časom zistíte, ktorá Vám viac vyhovuje. Môj nový mobil, ktorý som dostala od Ježiška tak dostal ďalšie využitie. Nielen preto, že si tu a tam počas behu kontrolujem približný výkon, neodolám, keď vidím krásny pohľad.... a v jari je tých krás nekonečne veľa.

Keď stojím na križovatke, kvôli autám, neskutočne ma rozčuľuje, že stojím a čas mi beží. Keď však fotím, čas sa zastaví a ja som šťastná dvojnásobne. Podobne ako 14.04 (dnes máme výročie svadby Láska :-) ), keď kvitli japonské čerešne a moja obľúbená trasa sa zmenila na ružovú alej. Keď sa donútite bežať v každom počasí, môžte po daždi dostať aj takúto krásnu odmenu - slniečko spoza mrakov.
Keď som neskôr vbehla do parku v Barci,  plného rozkvitnutých stromov, vybehla som voňavá ako lipový čaj.

Moj prvy maraton

Doma v eufórii, plná dojmov, unesená z toľkej krásy rozprávam manželovi zážitky. Keď manžel prvykát kýchol, uvedomila som si, že ak ste alergik, vnímate jar úplne opačne (inak).
comments powered by Disqus