Nebojte sa farieb

Nebojte sa farieb

Posledné roky je trendom výrobcov neponúkať výrobky len v klasických konzervatívnych farbách, ale ponúknuť toho viac na výber. Bohužiaľ, zákaznici sa stále boja ísť do iných farieb ako je biela či čierna. "Maximálnym" úletom je potom ešte červená farba a tam sa skončilo. Nevravím, že to je prípad všetkých, ale určite 3/4 zákaznikov podľa našich štatistík. I športové hodinky TomTom sa v drvivej väčšine kupujú v čiernej farbe a pri tom výrobca ponúka toho tak veľa.
Už v základnej ponuke má výrobca športových hodiniek dosť farebných kombinácii a navyše teraz nedávno sme uviedli do ponuky ďalšie farby v podobe náhradných remienkov. Niektoré kombinácie sú viac niektoré menej podarené, ale každý si určite nájde to svoje. Mňa osobne upútala oranžová a sýto zelená farba. Takéto farby majú navyše jednú výhodu. Slúži aj ako bezpečnostný prvok, len škoda že výrobca neintegroval do náramku aj reflexné prvky.

TomTom náramky Spark

TomTom náramky Spark

Samotná výmena náramku je šikovná a zvládne ju každý bez potreby náradia behom 10 sekúnd. Takto môžete mať náramok na každú príležitosť. Či už idete do práce, na párty, túru či si zabehať. Preto pre všetkých zákaznikov sme pripravili jedinečnú akciu, mať takýto náramok namiesto 20€ len za 5€. Stačí sa pozrieť na nasledovnú stránku a postupovať podľa krokov.

Vedeli ste, že výmena náramku športových hodiniek TomTom netrvá viac ako 10 sekúnd?

Posted by Vzdy(.sk) on 9. apríl 2016

Vyberiete si teda aj inú farbu, ako čiernu?

TomTom náramky Spark
comments powered by Disqus