Nočný režim na hodinkách TomTom Runner 2 a TomTom Spark

Nočný režim na hodinkách TomTom Runner 2 a TomTom Spark

Poznáte to známe heslo: "Ak zlyhajú všetky pokusy, prečítaj si manuál"? To sa mi stalo práve pri týchto hodinkách, keď som ich potreboval testovať pri nízkom osvetlení a vôbec som nedošiel na to ako sa podsvietenie hodiniek aktivuje. Na hodinkách TomTom Runner a TomTom MultiSport stačilo poklepať na ne, príp. prejsť prstom po okraji hodiniek, kde boli znázornené 3 bodky.
Lenže táto novinka na nič nereagovala. Jedine som si všimol, že ako som ich testoval v sprche, tak občas sa to podsvietenie aktivovalo. Nič iné neostávalo, len naozaj si otvoriť manuál. Aj vy ho nájdete na stránke TomTom. Po dlhej dobe som našiel túto informáciu v manuáli, pretože je to spomenuté iba jednou vetou pri popise hodiniek: Chcete-li zapnout podsvícení, krátce zakryjte obrazovku dlaní.

TomTom spark podsvietenie

A toto funguje úplne nádherne a pripadá mi to lepšie riešenie ako to predchádzajúce. Navyše, neviem ako to urobili, ale funguje to aj cez oblečenie, ak máte na sebe nejaké tenšie športové. To sa môžete presvedčiť na nasledujúcom videu.

Načítavam video ...
comments powered by Disqus