Osobnosti svetovej a európskej atletiky boli hosťami našej prezentácie na atletickej Zlatej Tretre Európy v Ostrave

Osobnosti svetovej a európskej atletiky boli hosťami našej prezentácie na atletickej Zlatej Tretre Európy v Ostrave

Vzdy.sk pripravilo pre vybraných z nich darček, ktorým nebolo nič menšie ako Yurbuds Inspire 400. Olympijskí víťazi, majstri Sveta a Európy a medalisti zo svetových atletických súťaži boli milo prekvapení funkčnosťou slúchadiel a s radosťou nám zápozovali.
Po rokoch sme sa stretli starí známi z atletickej federálnej reprezentácie, Jarmila Kratochvílová, Ján Železný, Igor Kováč.... a moja maličkosť ich bývaly kolega v 80tych rokoch.

Yurbuds je svetovo najrýchlejšie rastúca značka športových slúchadiel. Väčšina z našich hostí už ju zaznamenala počas svojich ciest so športom, ale my sme boli prví, ktorí neváhali olympijským víťazom: Vítězaslovi Veselému, Asafa Powelovi, Báre Špotákovej, ukázať TwistLock a následne poriadne šklbnúť káblom.... :)

Barbora Špotáková

Bára Špotáková sa mi zverila, že hľadá optimálne slúchadla, napriek tomu, že nehltá desiatky kilometrov. Ako čerstvá mamka ocení prepúšťanie zvuku, to sme si hneď vyskúšali. Síce sa posťažovala, že si práve kúpila TomTom Runner, ale Datart ich práve začal promovať so základnými slúchadlami Yurbuds zdarma. Tak sme tento prešľap napravili.

Neprehliadnite:
Weekendové akcie v Prahe: časť 1. - Sportisimo 1/2 maratón
Barbora Špotáková

Bára sa začala zaujímať aj o nové modely TomTom, ktoré sa začnú predávať koncom leta a podľa všetkého budú veľkým spestrením hlavne pre ženy veľkosťami náramkov, farbami a funkcionalitou. S Bárou sme sa nevideli naposledy, budeme hľadať optimálne riešenie TomTom na jej ruku.

Mariya Abakumova

Majsterka sveta Mariya Abakuma sa neváhala po inštalácii Yurbuds pohodlne vyvaliť do našich rovnomenných vakov. Veríme, že sme prispeli k dobrej nálade a pohodliu.

Mariya Abakumova

Zuzana Hejnová

Najlepšia atlétka Európy 2013 a majsterka sveta, Zuzana Hejnová absolvovala v Ostrave po dlhých mesiacoch zavinených zranením prvú prekážkovú štvrťku a prezradíme, že tréner Dalo Kupka by bol spokojný aj s výkonom o pár desatín sekundy hroším než Zuzka nakoniec predviedla. Zuzka vyzera skutočne slušne, bežala rytmicky a plynulý a nekompromisný závod. Veľkú spokojnosť s Yurbuds Zuzana Hejnová vyslovila už deň po začiatku užívania a ko prvá prevzala náš príspevok na Facebooku. Díky Zuzka.

Zuzana Hejnová

Pavel Maslák Yurbuds vyskúšal hneď po Zuzane. Pavel je skutočným vzorom pre celú generáciu českých šprintérov. V extrémne chladnom a daždivom ostravskom večeri a prekvapivo bez rukávnikov, mu nebolo čo závidieť. Jeho disciplína bola ako bonbónik pre českých fanúšikov na samotný záver, pred Usain Boltom. Budeme sa tešiť na ich hodnotenia, pretože sa rysuje naša spolupráca s celou tréningovou skupinou Dala Kupku, ktorou členmi Pavel a Zuzka sú. Necháme sa prekvapiť.

Neprehliadnite:
Běhej s Peťkou: YurBuds už z ucha prostě nevytáhnete!

Denisa Rosolová

Yurbuds Denise Rosolovej, elegantnej prekážkarke a majsterke Európy sluší a pevne verím, že aj budú dobre slúžiť. Počkáme si na hodnotenie.

Denisa Rosolová
Ján Kudlička

Medailista z majstrovstiev sveta v skoku o žrdi Ján Kudlička Yurbuds hodnotil s prekvapením. Môžem prezradiť, že keď sme sa stretli pred 3/4 rokom na začiatku zimnej prípravy, nedal dopustiť na slúchadla s "b", ktoré sa mu podľa jeho slov ale rozsypali. Honza je známy milovník kvalitnej techniky. Necháme mu ochutnať aj JBL.

Ján Kudlička

Michal Balner

Jeho kolega, český reprezentant Michal Balner s Yurbuds, by pravdepodobne mohol uspieť v ktoromkoľvek castingu do reklamy Yurbuds.

Michal Balner

Aj na týchto dvoch atlétov, zverencov Boleslava Pateru, môžme prezradiť, že nebudú v načom magazíne vzdy.sk posledný krát.

Neprehliadnite:
Ako si vybrať fitness slúchadlá a zaplatiť len toľko, koľko je potrebné? Pár rád a trikov pre vás!
Jakub Holuša

V marci takmer zbúral O2 arénu Jakub Holuša, patriaci do manažérskej skupiny slovenského, medzinárodne uznávaneho odborníka, Aliho Jucka. Aj keď to na celkom netradičnej trati nevyšlo, Jakub pôsobí dojmom pohoďáka.

Richard Kilty

Dôkazom, že Ali robí svoju prácu dobre, je aj jeho ďalší klient, britský majster Európy na 60m Richard Kilty. V zázemi Zlatej Tretry som videl na A4 reklamu ”Richard Kilty’s headphones are here”. To mu ale nebránilo, aby bol Richard Kilty s Yurbuds neverný. Podľa nás mu slušia :)

Richard Kilty

Vítězslav Veselý

Ako uliate padli slúchadla Yurbuds Vítězaslovi Veselému, olympijskému víťazovi v hode oštepom. Jeho tréner Ján Železný ho odhadol správne: Na raňajky prišiel ako prvý na obed :)

Vítězslav Veselý

Peter Frydrych

To sa nedalo povedať o leadrovi svetových tabuliek, Petrovi Frydrychovi a Jakubovi Valdlejchovi. Určite ich ešte ukecám k challenge či vytrepú slúchadla počas tréningu v hode oštepom.

Jakub Valdlejch

Medzi našich priaznivcov sa primotala aj Nikola Lomnická, slovenská kladivárka.

Nikola Lomnická

Asbel Kprot

Potešenie priniesli Yurbuds aj Asbel Kprotovi, olympijskému víťazovi a majstrovi sveta na 800 a 1500 metrov z Kene.

Asbel Kprot

Christian Taylor

Neprehliadnuteľný bol s Yurbuds Christian Taylor, "takmer 18 metrový" majster sveta v trojskoku.

Christian Taylor

Asafa Powell

Hora svalov, aj keď o niečo menšia, ako sa javila byť na štadióne pri obehnutí víťazného kolečka patrila Asafa Powellovi z Jamajky. Bolo príjemne sledovať ako sa Asafa Pawell v našej spoločnosti meni a začal sa usmievať. Nepochybujeme, že už si vybehal nejaký majetok, ale isté je, že naše slúchadla poznal, ale prvý krát Asafa Powell Yurbuds aj vyskúšal. A palec hore hovoril za všetko.

Asafa Powell

Usain Bolt

Najväčšie ego v atletike patrí nepochybne nášmu poslednému hosťovi, hlavnej hviezde Ostravského večera Usain Boltovi. Síce sa do našich vakov nehodil, kontrakt mu nedovolí používať iné slúchadla, ale s našimi kolegyňami si neváhal urobiť v našom kútiku snímok na pamiatku. Večná škoda počasia.

Usain Bolt

Nielen esá minulej a súčasnej svetovej atletiky boli potešené Yurbuds. Bolo nám milou cťou oceniť výhrami v rámci projektu Čokoládová Tretra aj víťazov preteku v 16 mládežnických disciplínach republikového finále.
comments powered by Disqus