Pekná jazda i extrémny zjazd na hrade Hrušov

Pekná jazda i extrémny zjazd na hrade Hrušov

Ak niekedy pôjdete okolo Topoľčianok, nezabudnite zabočiť na hrad Hrušov, kde môžete sebe i svojim ratolestiam dopriať trochu vzrušenia a pobyt na vzduchu. Na hrade Hrušov, Vás u nášho partnera Tribo Šport čaká viac ako 20ks kolobežiek Kostka Mushing. Tieto kolobežky sú upravené o odstránenie príslušenstva na venčenie a mushering psov. Tento model bol zvolený hlavne preto, že má vysoký nášľap (kvôli terénu) a širokú základňu. Samozrejme sú tu pripravené aj kolobežky pre najmenších.
Náš partner je naozaj pripravený na všetky možnosti, tak sa nebojte ho navštíviť. Zážitok stojí za to.
Kontakt: Janka Kráľa 45 a 1.mája 3460, 95301 Zlaté Moravce
Facebook: https://www.facebook.com/tribosport123

Požičovňa je zriadená na hrade Hrušov 455 m n.m., odkiaľ si viete spraviť cca 9km výlet cez prírodu do obce Topoľčianky 220 m n.m.

Ako k nám?
1.Buď sa dáte vyviezť z obce Topoľčianky na Hrušov našou prepravou, ktorá je k dispozícii v strede obce, tam vyzdvihnete kolobežky a prekrásnou prírodou si spravíte výlet späť do Topoľčianok, kde kolobežku odovzdáte nášmu personálu.

2. Prídete na hrad Hrušov, odkiaľ si spravíte krásny výlet po prírode až do Topoľčianok, kde odovzdáte kolobežku personálu a naša preprava Vás odvezie späť na parkovisko pod Hrušovom. Požičovňu prevádzkujeme so-ne 10-18 hod. Za nepriaznivého počasia zatvorené.
Cena nájmu kolobežky je 8€ / 90 min. aj s vyvezením hore/dolu.
Potrebný jeden doklad totožnosti.
Info: 0905724881

Tribo Šport
Tribo Šport
Tribo Šport
Tribo Šport
comments powered by Disqus
comments powered by Disqus