Pekná jazda i extrémny zjazd na hrade Hrušov

Pekná jazda i extrémny zjazd na hrade Hrušov

Ak niekedy pôjdete okolo Topoľčianok, nezabudnite zabočiť na hrad Hrušov, kde môžete sebe i svojim ratolestiam dopriať trochu vzrušenia a pobyt na vzduchu. Na hrade Hrušov, Vás u nášho partnera Tribo Šport čaká viac ako 20ks kolobežiek Kostka Mushing. Tieto kolobežky sú upravené o odstránenie príslušenstva na venčenie a mushering psov. Tento model bol zvolený hlavne preto, že má vysoký nášľap (kvôli terénu) a širokú základňu. Samozrejme sú tu pripravené aj kolobežky pre najmenších.
Náš partner je naozaj pripravený na všetky možnosti, tak sa nebojte ho navštíviť. Zážitok stojí za to.
Kontakt: Janka Kráľa 45 a 1.mája 3460, 95301 Zlaté Moravce
Facebook: https://www.facebook.com/tribosport123

Požičovňa je zriadená na hrade Hrušov 455 m n.m., odkiaľ si viete spraviť cca 9km výlet cez prírodu do obce Topoľčianky 220 m n.m.

Ako k nám?
1.Buď sa dáte vyviezť z obce Topoľčianky na Hrušov našou prepravou, ktorá je k dispozícii v strede obce, tam vyzdvihnete kolobežky a prekrásnou prírodou si spravíte výlet späť do Topoľčianok, kde kolobežku odovzdáte nášmu personálu.

Neprehliadnite:
TomTom Runner 2 (TomTom Spark) - nový kamarát každého športovca
2. Prídete na hrad Hrušov, odkiaľ si spravíte krásny výlet po prírode až do Topoľčianok, kde odovzdáte kolobežku personálu a naša preprava Vás odvezie späť na parkovisko pod Hrušovom. Požičovňu prevádzkujeme so-ne 10-18 hod. Za nepriaznivého počasia zatvorené.
Cena nájmu kolobežky je 8€ / 90 min. aj s vyvezením hore/dolu.
Potrebný jeden doklad totožnosti.
Info: 0905724881

Tribo Šport
Tribo Šport
Tribo Šport
Tribo Šport
comments powered by Disqus