Štefan Svitko testoval prvé TomTom Bandit na Slovensku

Štefan Svitko testoval prvé TomTom Bandit na Slovensku

Vzdy.sk sa aktívne zúčastňuje príprav na Motocyklovú 6 dňovú, ktorá je Majstrovstvami sveta Enduro a tentokrát bude začiatkom septembra v Košiciach. 22.05.2015 preblehla v Košiciach tlačová konferencia s organizátormi, prvé predstavovanie motocyklov, dresov a výbavy domácej slovenskej reprezentácie. Tak, ako prišla poslednú chvíľu, rozobratá na kusy, motorka KTM Štefanovi Svitkovi, prišli aj nám na poslednú chvíľu prvé 2 kusy outdoorovej kamery TomTom Bandit.
Prvé zábery vznikali v spoločnosti country managera TomTom-u Roba Červenáka v prostredí jedného z košických pivovarov (tie sa žiaľ neuchovali).  Deň na to, už TomTom Bandit na žiadosť organizátorov zaznamenával pre propagačné účely 6 dňovej prvé úseky trasy nad Košicami. Jezdcom a kameramanom nebol nik iný, ako najlepší slovenský a 4. jazdec tohtoročného Dakaru, Števo Svitko. Môžete si vyhutnať zábery TomTom Bandit snímane za nie práve najlepšieho počasia.


TomTom Bandit sa ukazuje ako úžasne užívateľský, priateľský a rýchly. Spolupracuje prostredníctvom WiFi a aplikácie v iOS (Android verzia čoskoro), kde si môžete záznamy prezerať prakticky po pár sekundách. Aplikácia umožňuje editovať záznam, spájať jednotlivé sekvencie, pridávať hudbu a údaje o rýchlosti či preťaženia neuveriteľne rýchlo. Vyberie sama na základe meta značiek tie najzaujímavejšie časti vášho záznamu a namixuje to do konečného videá, ktoré môžete okamžite zdielať cez mail, sociálne siete, icloud,.... Jedno z videí sa nám podarilo vyhotoviť vertikálne, upevnením kamery bokom; ďalšie vide už štandardne. Kvalita záznamu je skutočne výnimočná. Zábery z TomTom Bandit budú použité k výrobe propagačných materiálov motocyklovej 6 dňovej.
comments powered by Disqus