TomTom pridáva do svojich hodiniek ďalšie funkcionality

TomTom pridáva do svojich hodiniek ďalšie funkcionality

Ešte pred tým, ako vypustí TomTom aktualizáciu pre svoje športové hodinky ohľadom notifikácie hovor a sms správ, tak tu máme inú aktualizáciu, ktorá rozširuje funkčnosť všetkých aktuálne predávaných športových hodiniek.
Fitness vek
Ten ukazuje, v aké kondícii sa nachádzate, tým že si porovnáte svoju úroveň VO2max s globálnymi priemermi pre váš vek a pohlavie. Získajte fitness body s každým tréningom a zistite, či vám najlepšie sedí dlhý pomalý beh alebo krátky rýchly. To vám pomôže sústrediť sa na aktivity, ktoré majú na vás naozaj vplyv. Takže môžete ciele dosiahnúť rýchlejšie a efektívnejšie.

Ako to funguje
K určeniu vašej kondície používame štandard VO2max, čo je vaša maximálna spotreba kyslíku zaistená pomocou tepovej frekvencie počas aktivity s hodinkami TomTom. Pri behu bude váš VO2max presnejší. Viac info nájdete na: https://www.tomtom.com/en_gb/sports/fitness-age/

TomTom Fitness Age

Osobné tréningy

Získajte osobné tréningy a pokyny priamo na hodinkách. Naše GPS hodinky vás budú viesť, čo robiť a ako dlho to robiť a ako veľmi do toho šliapnúť. Získajte Fitness body za každé cvičenie. Zamierte sa na najlepší Fitness vek. Na základe vášho Fitness veku a úrovne VO2max sa tréningy stávajú v priebehu času intenzívnejšie alebo menej intenzívne.

Prednahrané cvičenia
Cez 50 jedinečných tréningov pre beh a cyklistiku na hodinkách. Orientácia podľa vášho cieľa - na základe 5 rôznych cieľov vo fitness: Spalovanie tukov, výdrž, rýchlosť, sila, kondícia.

Neprehliadnite:
Novinky od TomTom predstavené na IFA v Berlíne
Ako to funguje?
1. Vyberte si typ cvičenia (zahriatie, cvičenie alebo odpočinok)
2. Zvoľte si intenzitu (srdečného tepu a tempa) a dobu trvania
3. Pridajte si toľko segmentov koľko je potrebné, aby ste si vytvorili cvičenie šité priamo pre vaše potreby
4. Uložte si cvičenie a pripojte hodinky. Nové cvičenie bude nahrané priamo do vašich hodiniek.
Viac info nájdete na: https://www.tomtom.com/en_gb/sports/personalised-workouts/

TomTom Personalized Workout

Kompatibilita:
Aktualizácia je dostupná pre modely TomTom Runner 2, Runner 3, Spark, Spark 3 a Adventurer. Fitness vek je len pre modely s cardio snímačom alebo pripojením externým snímačom tepu frekvencia srdca.
comments powered by Disqus