TomTom rozdáva vianočný softwarový darček

TomTom rozdáva vianočný softwarový darček

Ešte v noci vydala spoločnosť TomTom novú verziu aplikácie TomTom Bandit pre iOS. Predpokladáme, že pre Android vyjde čoskoro. Nejedná sa len o balík oprav, ale o pridanie veľmi veľa funkcionalít. Sami sme sa presvedčili, že výrobca počúva svojich zákaznikov na svojom diskusnom fóre a návrhy implementuje do svojich riešení. Poďme sa pozrieť teda na tieto novinky.
Prvou a zásadnou novinkou je to, že aplikácia už nevyžaduje pripojenú akčnú kameru. Zákaznik, ktorý sa nevie rozhodnúť, či si zakúpiť tento produkt, môže software tak vyskúšať v offline režime s ukážkovými videami.

TomTom Bandit

Ďalšou zásadnou novinkou, na ktorú sa naliehalo v diskusnom fóre TomTom-u je väčšie využitie GPS informácii. Kamera síce ukladá tieto informácie, ale nijako ich zatiaľ navonok nevyužívala. Slúžili na identifikovanie rýchlosti. Teraz už môžete mať trasu zobrazenú vo videu, tak ako doteraz  ste mohli mať zobrazenú rýchlosť, preťaženie, nadmorskú výšku či srdcový tep. Navyše je možné určiť, do ktorého rohu tento údaj chcete umiestniť. Výsledne video teraz už môžete zdieľať aj priamo na Instagram. Navyše je preddefinované ukončenie videá krátkou animáciou od TomTom-u, ktorú môžete samozrejme vymazať.

TomTom Bandit
TomTom Bandit

S novinkami ešte nekončíme. Zapracovali aj na audio stope vo videu. Teraz môžete si vybrať akýkoľvek úsek z pridanej hudby a nastavovať úroveň hlasitosti pre samotnú audiostopu vo videu a úroveň hlasitosti pre soundtrack. Stačí že soundtracky máte nahrané vo svojom telefóne. Okrem toho ešte pridali síce zatiaľ iba jednu prelínačku, ale je to dobrý smer, čo všetko umožňuje táto aplikácia. Veríme, že v budúcnosti pribudne omnoho viac prelínačiek.

Neprehliadnite:
Čo má pre nás schované TomTom pre rok 2016?
TomTom Bandit
TomTom Bandit

Na koniec ešte okrem ďalších jazykov, pridali do aplikácie aj češtinu. Jedine tu máme na nich trochu ťažké srdce, že jazyk si nemôžme zvoliť, ale berie nastavenie priamo z telefónu. V prípade, že máte nastavenú slovenčinu, tak aplikáciu máte v angličtine, ale ak je telefón v češtine, tak aplikácia je v češtine. Veríme, že buď pridajú možnosť prepínania jazykov, alebo pridajú podporu slovenčiny.

Ďakujeme TomTom-u, že počúva zákaznikov. Ak vám teda niečo chýba, alebo máte návrh na vylepšenie navštívte diskusné fórum. Ak ešte nie ste presvedčený o prednostiach kamery TomTom, stiahnite si túto aplikáciu!
comments powered by Disqus