TomTom Runner 2 víťazili na Medzinárodnom maratóne mieru

TomTom Runner 2 víťazili na Medzinárodnom maratóne mieru

Už od piatka sme boli s našimi stánkami v Košiciach aby sme Vám spríjemnili maratón slúchadlami Yurbuds, alebo hodinkami TomTom. Dokonca sme rozdali na zápožičku viac ako 30ks TomTom Runner Cardio, aby bežci neprepálili štart. Navyše už v piatok sme mali prvé kúsky úplnej novinky TomTom Runner 2.
Čo nás milo potešilo, že sledujete naše články a väčšina došla už k nášmu stánku s tým, že by radi videli práve túto novinku. Dokonca bol záujem už aj o okamžitú kúpu a keďže prvá zásielka nám došla na sklad do Bratislavy, tak sme vyslali nášho zamestnanca s pár krabicami práve týchto hodiniek do Košíc. No nepredpokladali sme taký úspech a práve model TomTom Runner 2 Cardio Music a TomTom Runner 2 Cardio išiel najviac na odbyt a predali sme všetky priamo Vám. Na tých čo sa neušlo, sa ospravedlňujeme a na ďalší maratón ich určite dovezime viac, ale stále si ich môžete objednať u nás.

TomTom Medzinárodný maratón mieru

Dokonca aj my sme sa stihli na rýchlo s nimi oboznámiť a určite Vám prinesieme naše skúsenosti a nové informácie, ktoré zatiaľ nikde nie sú napísané. S niektorými funkciami nás GPS hodinky TomTom Runner 2 veľmi milo prekvapil. Zostaňte s nami a ešte tento týždeň vydáme ucelenejší článok práve o tejto novinke!

TomTom Medzinárodný maratón mieru
comments powered by Disqus