TomTom zásadne upgraduje sporttestery

TomTom zásadne upgraduje sporttestery

Firma TomTom donedávna rozlišovala hodinky na dve základne línie a to na Runner a MultiSport. To už má byť minulosťou. Pred pár hodinami vydala firma upgrade hodiniek ktorá zásadne rozširuje funkcionalitu a stiera rozdiely. Totiž hlavne hodinky Runner sa veľmi blížia k modelom MultiSport. Okrem základného režimu behania, už môžete tieto hodinky využívať na bicykel a ....
...a pridáva funkciu voľného štýlu. Bohužiaľ, len v plávaní ostane rozdiel, keďže Runner-y nie sú vodeodolné ale odolné len voči striekajúcej vode.

TomTom concept

Koniec otravného nabíjania

     Upgradom nižšieho modelu hodiniek nezískate len doplnkové funkcie, ale na všetkých hodinkách upravil výrobca firmware tak, aby ste nemuseli hodinky už nikdy nabíjať. Budú sa nabíjať už len tým, že budete športovať. Samotným pohybom ruky sa hodinky budú dobíjať. Túto činnosť vykonávate automaticky pri akomkoľvek športe. Stačí ich nepretržite nosiť.

TomTom concept

Z hodiniek powerbank
     Pomocou dokúpiteľného voliteľného príslušenstva, môžete pomocou hodiniek dobíjať aj Vaše prenosné zariadenia. A to doslova kdekoľvek. Výrobca športtesterov sa inšpiroval známym servrom PornHub a odkúpil patenty na ich hodinky uvedené nižšie vo videu. Športovanie tak bude príjemnejšie.

Neprehliadnite:
5 najlepších aplikácií pre fitness, ktoré vám pomôžu s motiváciou a meraním výkonu
Načítavam video ...

Ak ste došli až sem, a neuvedomili ste si aký dátum svieti v kalendári, tak Vám odporúčame sa pozrieť, prípadne vyššie na dátum vydania tohto článku.

Foto: Tiago Russo
Video: videacesky.cz
comments powered by Disqus