Varta: Energia na cesty

Varta: Energia na cesty

V uplynulých dňoch spoločnosť Varta predstavila nové powerbanky a my ich už máme u nás v ponuke. Sú dostupné v extrémnej kapacite 16.000mAh, ale aj 10.400mAh či vrecková 2.600mAh
Záložné batérie disponujú veľkou kapacitou 16.000mAh a 10.400mAh a vďaka dvom portom USB zvládnú nabíjať až dve zariadenia naraz. Jeden port USB má nabíjaí prúd 1A a je vhodný pre napájanie telefónov, druhý port USB s nabíjacím prúdom 2.4A použijete napr. pre napájanie tabletov. V praxi sú tieto batérie schopné nabiť niektoré mobilné telefóny viac ako 6x a tablet približne 3x.

O stave internej batérie informuje päť diód a užívatelia môžu u týchto batérií využiť i integrované LED svietidlo. V balení nechýba ani nabíjací kábel s dĺžkou 50cm. Zariadenia sú z výroby nabité a pripravené rovno k použitiu.

Na opačnom konci sa nachádza maličký zdroj energie o kapacite 2.600mAh. Ten disponuje iba 1 USB portom pre nabíjanie a nabije Vám telefón približne iba raz. Zato je extrémne malý a veľmi ľahký (61g). Navyše tento model je dostupný v rôznych farebných kombináciach.
comments powered by Disqus