Vplyv orgazmu na telo

Vplyv orgazmu na telo

Sex zvyšuje návštevnosť. To všetci vieme. Tak prečo by sme mali byť iný? Ale ako sex spojiť s našimi produktami? Síce sa nám o tom ani nesnívalo, ale pri prechádzaní twitter.com sme narazili na jednu zaujímavú šialenosť. Sex je ako iná činnosť, športová aktivita pri ktorej sa spaľujú kalórie a kde pri dosiahnutí lepšej kondičky/výdrže treba kontrolovať aj frekvenčný tep. Už viete kam tým mierim? Áno, je to spojenie sexu so športovými hodinkami TomTom vo verzii Cardio.
Vedeli ste, že existujú svetové majstrostvá v dosiahnutí orgazmu? Vždy sa súťaži v dvojiciach a každá účastnička má na zápästi pripnuté TomTom Runner Cardio. V súťaži sa berie do úvahy, najrýchlejšie dosiahnutý orgazmus, počet orgazmov či najintenzívnejší. Všetko je zaznamenávane pomocou športových hodiniek a následne sa vyhodnocuje. Ako môžme z grafu badať, jedno takéto kolo trvá približne 15 minút a pri orgazme je dosiahnutá tepová frekvencia na úrovni 155 úderov za minútu. To znamená že dievčatá sú v aeróbnom pásme a to predstavuje základ pre zvyšovanie rýchlosti v ďaľšom tréningovom procese. A navyše pri tom spaľujú ideálne kalórie.

4 orgazmy

Teraz i vy si môžete nepretržite merať vašu aktivitu 24 hodín denne, vďaka novým hodinkám TomTom Runner 2 Cardio a TomTom Spark Cardio a novej aktualizácií pre nepretržité monitorovanie frekvenčného tepu.

comments powered by Disqus