Objednaj si bluetooth slúchadlá, kuriéra platíme my

Objednaj si bluetooth slúchadlá, kuriéra platíme my

Bez káblov a bez dopravy, inak povedané pripravili sme si pre vás akciu na bluetooth slúchadlá. Do Vianoc (24.12) si tak u nás môžete vyberať zo všetkých značiek bezdrôtových slúchadiel a nezaplatíte za dopravu ani cent.
Bluetooth slúchadlá už nie sú ako kedysi iba kúskom pre vyvolených, ktorých si ich mohli dovoliť. Pomer kvalita : cena u bezdrôtových slúchadiel v súčasnosti dosahuje, ak nie prevyšuje klasické káblové s jack konektorom. Starý dobrý jack začína pomaly ale iste miznúť z trhu, túto vlnu spustili výrobcovia mobilných telefónov. Kto vie? Možno si povedali, že je čas na niečo nové po 115 rokov od patentovania Jack konektora. A možno si len povedali, že: „Rozmotávať kábliky nikdy nikoho nebavilo“.

Pri bluetooth slúchadlách vás možno straší nutnosť neustáleho dobíjanie, ale nemajte obavu 6 hodín vkuse dokáže počúvať hudbu iba pár fanatikov. Je len na vás, ktoré sa vám zapáčia. Či budú modré alebo čierne, či športové alebo štýlové, na uši alebo do uší, výber je len a len na vás. V našej bohatej ponuke nájdete slúchadla od svetoznámych značiek až po tie menej známe: AKG, Harman/Kardon, JBL, Jam Audio, Media-Tech, TnB či Vivanco.

Pár našich tipov
Kvalitné športové bluetooth slúchadla môžete mať už od 29,99 €. Sú to slúchadlá od značky Vivanco, o ktorých sme písali aj v minulosti. Ak si nepotrpíte na značku a hľadáte niečo lacnejšie obzrite sa aj po slúchadlách od Jam Audio.

Neprehliadnite:
Kúpte TomTom GO/RIDER/TRUCKER a získajte nafukovacie futbalové kreslo
Najlacnejšie bluetooth slúchadla (len za 21.99,- €) sú od výrobcu MediaTech. Zvláštnosťou je, že obsahujú slot na microSD kartu, z ktorej môžete prehrávať mp3 súbory, a tak už nepotrebujete zdroj hudby.

Pri výbere určite nevynechajte slúchadla JBL T450BT. Tento kúsok od legendárnej značky JBL môžete mať už za 49.90,- €. V tejto cenovej kategórii objavíte aj slúchadla pre deti: JBL JR300BT.

Ak si ale potrpíte na dizajn, extrémnu výdrž batérie a perfektný zvuk AKG Y50BT, budú pre vás tie pravé. Vo vyššej cenovej kategórii, kde patrí práve AKG Y50BT nájdete už aj modely s aktívnym potlačením šumu. Cestovanie lietadlom bude s touto vychytávkou omnoho príjemnejšie. Dokonca jedna z najznámejších aeroliniek Lufthansa ponúka v business triede model AKG N60NC.

Už máte svojho favorita? Ak neviete, prezrite si celú ponuku bluetooth slúchadiel. Neváhajte však prílíš dlho akcia platí len do Vianoc 24.12.

Neprehliadnite:
Rozširujeme a aktualizujeme ponuku darčekov ku každému nákupu
JBL Bluetooth
comments powered by Disqus