Chceš byť na našom Instagrame?

Chceš byť na našom Instagrame?

Často sa nás pýtate, čo musíte spraviť preto, aby sme zdieľali vašu fotku či video na našom profile. Niektorí už odpoveď poznajú, pretože sa ich fotka vyníma na našom Instagrame. Niektorí sa však stále pýtate: „Je moja fotografia dosť dobrá? Mám ju poslať do správy alebo na mail?“. Všetko sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.
Používajte naše hashtagy a tagujte náš profil
Či už pridávate klasické príspevky do feedu alebo do stories, nezabudnite pridať niektorý z našich hashtagov:

#humansofjbl -  toto je hashtag, ktorý spája všetkých ľudí, ktorí sa chcú podeliť o svoje zážitky s JBL produktami.

#hudbounadoraz - tento hashtag zase spája všetkých JBL športovcov, ktorí chcú ukázať, ako im JBL produkty pomáhajú prekonať samých seba.

Neprehliadnite:
Samsung dokončil akvizíciu so spoločnosťou Harman
Druhá možnosť je označiť nás vo vašich príspevkoch. Označíte nás jednoducho buď to vo fotke alebo v texte naťukaním „@jbl_cz_sk“. Ideálne však je pridať hashtag a zároveň označiť profil, o to ľahšie sa k nám váš príspevok potom dostane.

Instagram JBL

Posielajte nám fotky a videa do správ

Ak si nechcete fotky pridávať na váš profil, môžete ich nám rovno poslať do správ. Či už na náš Instagram alebo Facebook.

Zapájajte sa do našich súťaží
Pravidelne pre vás vytvárame súťaže o zaujímavé ceny. Do týchto súťaží sa dá zapojiť pridaním fotky alebo videa na zadanú tému.  Súťaže sú spojené s určitým hashtagom, ktorý je potrebné pridať k fotke/videu. Spomeňme najpopulárnejšiu súťaž #pozdravzprazdnin. Alebo ďalšie #humansofjbl #hudbounadoraz, tieto hashtagy sa u nás udomácnili natoľko, že ich používame aj bez súťaženia.

Aké fotky nezverejňujeme?
Všetko má svoje pravidlá zdieľanie fotiek na našom profile nie je výnimkou. Aké fotky si na náš profil určite cestu nenájdu:

Neprehliadnite:
Našimi produktami roka 2016 sa stávajú....
1) Fotky v zlej kvalite. Rozmazané, tmavé a podobne.
2) Fotky, kde je produkt nesprávne používaný a hrozí jeho poškodenie.
3) Fotky zobrazujúce drogy, vrátane alkoholu a cigariet
4) Fotky „fejkov“ tzn. neoriginálnych produktov.
5) Fotky rozobratých alebo zničených produktov.

Kedy vašu fotku zverejníme?
Všetko závisí od nášho publikačného plánu a od počtu fotiek a videí, ktoré nám pošlete. Presný dátum vám stanoviť nevieme, ale verte, že ak si od vás opýtame povolenie o zdieľanie, vaša fotka sa u nás skôr či neskôr objaví. V prípade, že sa chcete „predbehnúť“ označte resp. otagujte nás vo vašom stories, tak vás môžeme okamžite zdieľať.
comments powered by Disqus