Harman vydal centrálnu aplikáciu pre aktualizáciu produktov

Harman vydal centrálnu aplikáciu pre aktualizáciu produktov

Zvykajme si pomaly, že zachvílu už bude potrebné aktualizovať takmer každý tovar. Už pred niekoľkými rokmi sme sa divili, keď sme museli aktualizovať slúchadlá a tento trend naďalej pokračuje. Aktualizujeme aj jednoúčelové prenosné reproduktory, zosilňovače v aute a za pár rokov to možno budú aj obyčajné hrnčeky na kávu. Ale nepredbiehajme zatiaľ dobu.
U konzorcia Harman v ktorej sú okrem iného značky AKG, Harman/Kardon, Infinity a JBL narastá množstvo produktov ktoré je potrebné aktualizovať. Na naše prekvapenie, v tichosti vypustili pre verejnosť aplikáciu pre počítače s OS Windows ktorá to celé zjednodušuje. A nielen to. Išli ešte ďalej a scentralizovali aktualizácie do jednej aplikácie. Ak máte akýkoľvek produkt vyššie uvedenej značky, stačí vám pre aktualizáciu táto jedna aplikácia. Vyberiete si značku a druh produktu, ktorý máte a následne konkrétny model. Aplikácia sa pripojí na internet a skontroluje dostupnosť aktualizácie. Ako máte postupovať sa tiež dozviete.

Harman update

Zo stránok výrobcu si stiahnete len jeden súbor, ktorý kamkoľvek si rozbalíte a spustíte "Harman Update.exe". Nech sa páči, môžete sťahovať.
comments powered by Disqus