#PozdravzPrazdnin – vyhrajte JBL PartyBox 300 a horúce novinky od JBL

#PozdravzPrazdnin – vyhrajte JBL PartyBox 300 a horúce novinky od JBL

Čím väčší, tým viac zábavy! To sme si povedali, keď sme pre vás vyberali ceny do „Pozdravu z prázdnin“ druhého pokračovania našej populárnej letnej súťaže na Instagrame. Preto, neváhajte a zapojte sa! Možnosť vyhrať najväčší z našich reproduktorov JBL PartyBox 300, alebo tie najhorúcejšie novinky, tu nie je každý deň. K prázdninám neodmysliteľne patrí hudba, slnko, cestovanie či šport, ukážte nám na Instagrame, ako si ho užívate vy.
#pozdravzprazdnin

Ako sa zapojiť?
Na súťažnej fotografii sa musí nachádzať JBL produkt a vaše prázdniny. Vravíte si “ale veď ja nemám nič od JBL“, nevadí, požičajte si od kamaráta, brata, sestry, psa, proste kohokoľvek. Problém „nemám nič od JBL“ je teda vyriešený. Neviete, čo vyfotiť? Je to výlučne na vás, pretože každý si užívame leto inak. Niekto cestuje, niekto športuje, niekto sa zabáva s kamarátmi, proste nám ukážte tie vaše prázdniny s JBL.

Čo s fotkou?
1. Na fotografii sa musí nachádzať produkt od JBL(váš, alebo požičaný)
2. Vložte svoju fotku na instagram ako príspevok, nie ako príbeh(instastory).
3. Pripojte hashtag #pozdravzprazdnin.
4. A zdieľajte

Nezabudnite! Minimálne v čase vyhodnotení jednotlivých kôl, zmeniť svoje súkromné profily na verejné. Inak vašu fotku neuvidíme.

Neprehliadnite:
Recenze JBL PartyBox 100: Basy nade vše
Ďalšie pravidlá
- Do súťaže možno poslať ľubovoľné množstvo fotografií.
- Do súťaže sa nepočítajú videá.
- Fotografie s fake produktami JBL, budú vylúčené.
- Príspevky s dodatočne pridaným súťažným hashtagom, nebudú zahrnuté do vyhodnotenia.

Ako a kedy určíme víťazov?
Každé dva týždne, teda celkovo 5 x vyberieme dvojicu najoriginálnejších fotiek a vy svojimi hlasmi v našom instastory rozhodnete o víťazovi. Autori víťaznej fotky si budú môcť vybrať medzi reprákom, či slúchadlami alebo 50% zľavou na ľubovoľný nezľavnený JBL produkt. Zvyšná cena pripadne autorovi fotografie na druhom mieste.

#pozdravzprazdnin

V 1. hlasovaní 16.7
budeme súťažiť o JBL PartyBox 300
V 2. hlasovaní 30.7 budeme súťažiť o horúcu novinku true wireless slúchadlá JBL Tune 120 TWS  
V 3. hlasovaní 13.8 budeme súťažiť o JBL PartyBox 300
V 4. hlasovaní 27.8 budeme súťažiť o horúcu novinku JBL FLIP 5
V 5. hlasovaní 10. 9 budeme súťažiť o JBL PartyBox 300

Po každom hlasovaní, začíname akoby úplne na novo. Takže prebehnú dá sa povedať 5 separátnych súťaží. Fotky pridané v období pred prvým hlasovaním už nebudú zahrnuté do 2. alebo 3. vyhodnotenia. Vždy je potrebné zapojiť sa na novo.

Neprehliadnite:
JBL PartyBox 300 recenze: Obří Bluetooth reproduktor pro každou párty
Čo môžete vyhrať?
Našu najhlučnejšiu hračku alebo tie najhorúcejšie novinky. Najväčší prenosný reproduktor JBL PartyBox 300 sa môže pýšiť výkonom 120 W a vstavanou batériou s 18 hodinovou výdržou. Okrem skvelého výkonu a výdrže, disponuje aj svetelnými efektmi a funkciou zvýraznenia bassovej zložky tzv. bass boost.

#pozdravzprazdnin

Súťažiť budeme aj o dlho očakávanú novinku JBL Flip 5. Nástupca jedného z našich najpopulárnejších reprákov má vo svojom vnútri batériu s výdržou 12 hodín. Maximálny výkon sa pohybuje na úrovni 20 W.

Ako poslednú pecku sme pre vás vybrali plne bezdrôtové true wireless slúchadlá JBL Tune 120 TWS. Očakávať môžete legendárny zvuk a štýlový dizajn od JBL. Na jedno nabitie vám vydržia 4 hodiny a nabíjacie púzdro ponúka ďalších 12 hodín.

Nezabudnite nás sledovať na Instagrame @jbl_cz_sk

Neprehliadnite:
BRUTÁLNÍ VÝKON 1100 W?! Nový JBL Partybox 1000!
Oficiálne pravidlá.
comments powered by Disqus