Značka Solis sa za 110 rokov stala legendou. Čím si nás získala?

Značka Solis sa za 110 rokov stala legendou. Čím si nás získala?

Tohto roku je to presne 110 rokov od založenia jednej z najvýznamnejších a najrešpektovanejších značiek, ktoré stoja za výskumom a distribúciou spotrebičov pre profesionálne použitie i domácnosť. Reč je o švajčiarskej značke Solis, ktorú v roku 1908 založil istý vedecký pracovník špecializujúci sa na fyziku – doktor W. Schaufelberger.
Počiatky spoločnosti boli neodmysliteľne späté s jeho ochorením. Reumatizmus ho negatívne ovplyvňoval v každodennom živote, preto hľadal niečo, čo by mu uľavilo. Po stovkách hodín skúmania a testovania vynašiel elektricky vyhrievanú podložku, ktorú vzápätí uviedol na trh. Pretože mala veľký úspech, rozhodol sa založiť spoločnosť, ktorá sa v priebehu rokov stala legendou.

Svetové naj, ku ktorým vzhliadame
Za stodesať rokov pôsobenia prišla značka Solis s celou radou inovatívnych spotrebičov. V roku 1933 to bol napríklad prvý sušič vlasov, ktorý bol vyrobený z kovu a dreva. Prakticky v priebehu noci si získal nesmiernu popularitu a to nielen u žien. Niklové telo, ochrana proti skratu, ale aj dizajnová drevená rukoväť urobili z tohoto výrobku úplný bestseller. A to nikto ešte ani zďaleka netušil, že Solis „nevystrieľal“ všetky náboje a v rukáve má celý rad ďalších es.

Solis

Ďalším úspechom, ktorý sa datuje k roku 1985, bolo uvedenie prvého automatického kávovaru pre domáce použitie. O úspešnosti produktu určite hovorí informácia, že sa ho v priebehu veľmi krátkej doby predalo cez pol milióna kusov. A to ešte zďaleka nie je všetko. V roku 2002 prichádza na trh prvý sušič na vlasy s integrovanou technológiou ionizácie, ktorá pomáha k rýchlejšiemu vysušeniu vlasov, ich lesku a hebkosti.

Neprehliadnite:
Legendárna značka Solis slávi 110 rokov. Také boli jej začiatky
A pretože sa fénom Solis neobyčajne darí, ďalšia inovácia na seba nenechá dlho čakať. Solis v roku 2011 predstavuje vôbec najsilnejší Solis sušič všetkých čias. Jeho vývoj trval tri roky a testovanie zabralo niekoľko stoviek hodín. Vďaka nemu sa Solis stal lídrom na trhu profesionálnych sušičov napríklad vo Švajčiarsku, Číne, Malajzii, Indonézii, Japonsku a Libanone.

Prečo ho tak milujeme?
Filozofia spoločnosti si zakladá na tradičných princípoch a výrobe, ktorá je sústredená výlučne do tovární Solis. Každý z výrobkov je podrobený náročnému testovaniu zo strany výskumníkov, ale i samotných zamestnancov spoločnosti Solis, ktorých je zhruba sto. Ako sama spoločnosť hovorí, na trh vždy uvedie len tie výrobky, ktoré otestujú a odporučia sami zamestnanci. Medzi ich najväčšie výhody patrí maximálna kvalita, ktorá ide ruka v ruke s dlhou životnosťou, dizajnovým vzhľadom, ale predovšetkým funkčnosťou a jednoduchým použitím v domácnosti i v profesionálnych prevádzkach.

Solis

Tento švajčiarsky špecialista na domáce spotrebiče je zameraný na high-end výrobky a ucelený sortiment. Jeho výrobky nájdu uplatnenie v kuchyni, v oblasti beauty & wellness a tiež pri úprave vzduchu. Používanie jednotlivých výrobkov robí aj z bežných činností výnimočnú udalosť. Ich kvalita je naviac neustále podrobovaná nespočetnému množstvu testovaní. Rozhodne tak nie je tajomstvom, že veľa produktov spoločnosti Solis bolo testovaných spotrebiteľskými časopismi, kde dosiahli excelentné výsledky.

Solis v 40 krajinách světa
Centrálu spoločnosti Solis nájdete vo švajčiarskom Zürichu, kde je sústredená tiež všetka jej výroba. Priame obchodné zastúpenie má Solis v ôsmych zemiach sveta, v ďalších štyridsiatich spolupracuje s miestnymi partnermi. Do tejto sekcie spadá od roku 2018 tiež Česká a Slovenská republika.

Neprehliadnite:
V Prahe sa sťahujeme do nových priestorov
Vďaka tejto žiadanej a svetovo rešpektovanej značke získate moderného spoločníka v oblasti krásy a wellness, inovatívneho pomocníka s autentickou prípravou tradičných i svetových pokrmov a profesionálneho odborníka pre komerčné prevádzky.

Solis

Medzi hlavné piliere spoločnosti Solis patrí úcta k tradíciám, nesmierne kvalitná a profesionálna výroba situovaná do švajčiarskych tovární, neustále sa rozvíjajúce portfólio výrobkov a inovácie, ktoré idú ruka v ruke s nezastaviteľným pokrokom. Solis je skrátka legendou, na ktorú môžeme byť právom pyšní.
comments powered by Disqus