Hi-Fi Voice

Hi-Fi Voice

Hi-Fi Voice je nejčtenější on-line magazín o hifi a high-end audio technice, domácím kině a hudbě v České republice
JBL na cesty
2730

JBL na cesty

Hudba je všudypřítomná. Nejde jen o hudbu v téměř každé vteřině téměř každého filmu, v restauracích, ve výtazích, dopravních prostředcích, ale hlavně pořád po ruce – v mobilních zařízeních, jako jsou telefony a tablety. Můžeme se bavit o tom, že to hudbu devalvuje a že lidé kolem 20 neumí hudbě dát tolik času a prostoru, kolik by si zasloužila, ale zjevný trend se tím nezmění. Vstříc mu vyšla jako jedna z prvních firma Harman jako celý koncern, kde se stále častěji v produktovém katalogu objevují přístroje pro jednouché, ale zvukově solidní přehrávání hudby.
... čítaj viac
JBL Authentics L16
3324

JBL Authentics L16

Řada Authentics od amerických JBL kombinuje v originálním balení výrazné retro prvky s klasickým feelingem. Jde o přístroje určené zejména milovníkům originálního stylu a jednoduchosti, kteří nechtějí mít doma klasické hi-fi, nechtějí se ale ochudit o žádnou z aktuálně trendových možností přehrávání hudby, ať už se bavíme o síťovém přehrávání, nebo třeba o gramofonech.
... čítaj viac
Recenzia: Harman/Kardon OMNI systém
3031

Recenzia: Harman/Kardon OMNI systém

Ak niečo v posledných mesiacoch hýbe svetom "konzumného" audia, je to trend rozširovania a prepájania systému naprieč celým bytom či domom. Vlnu, ktorú začal a dlhé roky úplne suverénne ovládal SONOS tak zrazu chce využiť mnoho výrobcov - najvýraznejšie sa zatiaľ snaží presadiť Denon sa systémom HEOS, ale svoju mieru do mlyna prihodil napríklad aj Samsung alebo LG, rovnako ako Bluesound - všetci ale vychádzajú z pôvodného konceptu SONOS, len ho trochu tu alebo tam upravia, aby boli niečím odlíšiteľné. Jedným z najaktuálnejších prírastkov tejto kategórie je aj systém OMNI od Harman / Kardon.
... čítaj viac
Harman/Kardon HK 3770
4644

Harman/Kardon HK 3770

Nie je to tak dlho, čo sa na stránkach Hi-Fi Voice objavil Harman / Kardon HK 3700, dvojkanálový receiver, patriaci do tej najdostupnejšej triedy pod 370 €. Ak však máte doma nejaké zdroje signálu, ktoré majú horšie analógové výstupy, prípadne žiadne (ponúka sa napríklad televízia, či niektoré Blu-ray prehrávače, herné konzoly ...), je tu ešte vyšší model HK 3770, ponúkajúci na prvý pohľad vlastne len sadu digitálnych vstupov. Už na prvé počutie je ale jasné, že sa tu deje ešte niečo viac.
... čítaj viac
JBL Studio 290
5062

JBL Studio 290

Vizuálne pomerne extravagantná rada Studio 500 od amerických JBL nestačila vlastne v cenníkoch ani poriadne uschnúť a už je tu nová, vlastne úplne opačne poňatá séria s rovnakým názvom, iba s číslovkou 200. Oproti ostrým tvarom a robustnej stavbe modelov 500 sú modely 200 výrazne jemnejšie, ale keď im zložíte krycie mriežky, stále sú to masívne JBL s veľkými reproduktormi, tak ako sa na Ameriku patrí.
... čítaj viac