HIGH END SLOVAKIA 2008

HIGH END SLOVAKIA 2008

hcg/highendslovakia100px.jpg align="left" border="0" hspace="5" vspace="5" />     spoločnosť DSI Slovakia  – autorizovaný dovozca a distribútor spotrebnej elektroniky si Vás dovoľuje pozvať do svojej expozície 3. ročníka výstavy:

HIGH END SLOVAKIA 2008
Holiday Inn, Bajkalská 25/A, Bratislava 2
10. 10. – 12. 10. 2008 
(piatok – nedeľa 10.00 – 18.00)

     V našej expozícii na prvom poschodí v kongresovej HALL 1 sa budete môcť bližšie zoznámiť so  svetovými značkami AKG, JBL, INFINITY a Harman/Kardon,  ktoré patria medzi významných  výrobcov  domácej audio techniky a vyznačujú sa vysokou kvalitou, nadčasovým dizajnom, najnovšími technológiami a získavajú množstvo ocenení. Počas tohto roku sme pre Vás pripravili horúce novinky uvedených značiek. Predstavíme Vám novú modelovú radu  domácich reproduktorov série JBL LS, INFINITY CLASSIA a nové multimediálne reproduktory JBL k iPOD-om a iPhono-m: On Stage IIIP, On Time 200iD, On Stage 200iD a On Stage 400iD.  Okrem toho si bude môcť vypočuť novú modelovú radu slúchadiel AKG – High Definition a zoznámiť sa s novými modelmi a novým dizajnom produktov Harman/Kardon.
Pre fanúšikov kvalitného domáceho kina sme pripravili dve zostavy kvalitného kina zostavené z reproduktorov série JBL LS, ktorým bude sekundovať legendárny kráľ receiverov značky Harman/Kardon – AVR745. A druhú zostavu domáceho kina budú tvoriť reproduktory série INFINITY CLASSIA. Týmto  bude asistovať nový AVR receiver Harman/Kardon AVR355 a nový DVD prehrávač Harman/Kardon DVD39, ktoré sú opradené najnovšími technologickými vymoženosťami. Nezabudli sme ani na priaznivcov kvalitného sterea. Pre nich máme pripravený nový stereo receiver Harman/Kardon HK3490, ktorý už v priebehu pár dni po svojom uvedení na trh získal množstvo uznaní z odbornej verejnosti  za svoj úžasný zvukový prejav. Aby sme pre Vás pripravili zvukový raj, tak k nemu pripojíme reproduktory JBL LS80, ktoré získali ocenenie EISA vo svojej kategórii v aktuálnom ročníku 2008/09. Ocenenie EISA patrí medzi najuznávanejšie v oblasti so spotrebnou elektronikou, čoho dôkazom je, že odráža názory odborníkov z vyše 50 najvýznamnejších magazínov venujúcich sa audiovizuálnej technike a elektronike. Uvedenému stereo receiveru bude robiť spoločnosť, top model DVD prehrávača Harman/Kardon DVD49.  Ak sa Vám nechce veriť, že DVD prehrávač môže nahradiť kvalitný CD prehrávač, tak si nenechajte ujsť toto predstavenie.  Táto dvojica prináša v oblasti sterea skutočne nezabudnuteľný pôžitok aj pre najnáročnejšie fanúšika kvalitného zvuku, a to za veľmi rozumnú cenu.
comments powered by Disqus