High & Style

High & Style

časopis o kvalitnom zvuku a obraze
Quincy Jones Choice
2977

Quincy Jones Choice

Producent jedného z najpredávanejších albumov všetkých čias Thriller kráľa popu Michaela Jacksona na ne prisahá a tvrdí, že v nich našiel svätý grál slúchadlového sveta. Tieto slúchadlá referenčnej triedy s automatickou kalibráciou na potlačenie vonkajšieho rušivého hluku anonsuje rešpektovaný rakúsky výrobca ako jedny z najpresnejšie znejúcich na svete. Toť – čujme.
... čítaj viac
JBL – Reflect Response, Reflect Mini BT & Everest 100
4779

JBL – Reflect Response, Reflect Mini BT & Everest 100

Priznám sa bez mučenia, nie som fanúšikom klasických štupľov do ucha, ale ak obľubujete pri športe počúvať muziku a nebyť obmedzovaný, vlastne ani na výber nemáte. Dorazila ku mne trojička športových in-ear slúchadiel od JBL s označením Reflect a Everest. Po dlhšom zvažovaní, komu ich pridelím na posluch, som sa rozhodol, že ich predsa len pekne jedny po druhých preverím osobne.
... čítaj viac
JBL Everest 300
3262

JBL Everest 300

JBL predstavil ešte na jeseň minulého roku na IFA 2015 v Berlíne nový rad s označením Everest. Nám sa do rúk dostal štartovací model s číselným označením 300, ktorý prináša kombináciu zaujímavého dizajnu, dobrej funkčnej výbavy a príjemnejšej ceny.
... čítaj viac
Evergreen s Bluetooth
2906

Evergreen s Bluetooth

Pred časom sme vám priniesli recenziu Harman/Kardon Aura Studio, v ktorej sme sa odvolávali na audiosystém Harman/Kardon Soundsticks®, z ktorého koncepcie Aura Studio vychádza. Samotný Soundsticks pritom nebol v High & Style nikdy prezentovaný.
... čítaj viac
JBL Synchros E40BT
3036

JBL Synchros E40BT

Ak vám niekto dá úlohu, že mu máte poradiť dobré Bluetooth slúchadlá, ale s cenovkou výrazne neprekračujúcou sto eur, kandidátov nebudete mať veľa. To vám garantujem. Spočítate ich dokonca na prstoch jednej ruky. Našťastie sa však vybrať dá. Napríklad JBL Synchros E40BT.
... čítaj viac
Hudobná i dizajnová chuťovka
2687

Hudobná i dizajnová chuťovka

Originálny dizajn, kvalitné materiály a bohatšia výbava, to sú hlavné charakteristické znaky druhej generácie Onyx Studio 2. Kovový prstenec, ktorý spolu s konštrukciou tvoril oporu štandardného Onyxu, nahradili imidžové nožičky, v našom prípade v medeno-zlatom vyhotovení s luxusným koženým povrchom tela reproduktoru, ktorý dobre pohlcuje vibrácie vznikajúce pri hlasnejšom počúvaní nízkofrekvenčného pásma. V ponuke je čierne aj biele vyhotovenie reproduktora a na výber sú medeno-zlaté nožičky s čiernym alebo bielym spodkom vo vysokom lesku. Vo farbe nožičiek je aj zadná časť basového meniča s nápisom harman/kardon.
... čítaj viac
Predstavenie: JBL Reflect Mini
3615

Predstavenie: JBL Reflect Mini

JBL opäť raz myslel na športovcov a pripravil pre nich atraktívnu novinku s názvom Reflect Mini. Slúchadlá sú odolné voči potu a prichádzajú s atraktívnym dizajnom vo viacerých farebných variantoch. Svoje slúchadlá si tak môžete zakúpiť vo vašej obľúbenej farbe a doplniť tak svoj športový outfit štýlovými slúchadlami.
... čítaj viac
JBL Flip 3 - kvalitná hudba do času i nečasu
3742

JBL Flip 3 - kvalitná hudba do času i nečasu

Je začiatok marca a písať o vodeodolnom reproduktore už môže byť pre niekoho možno neaktuálne. Faktom však je, že po modeloch Charge 2+ a Xtreme prišiel na rad aj najľudovejší z portfólia odolných prenosných debničiek. Model Flip 3 vo verzii s technologickými vylepšeniami vrátane vodeodolnosti a celkovej zvýšenej tolerancie na vplyvy vonkajšieho prostredia. Na skúšku skončil v mojom turistickom batohu.
... čítaj viac
Harman/Kardon Esquire 2 - konferenčný speaker
2946

Harman/Kardon Esquire 2 - konferenčný speaker

Len prednedávnom som recenzoval menšieho so súrodencov Harman/Kardon Esquire mini ocenený za minulý rok EISA a už mi na stole vyspevuje väčší a, samozrejme, hudobne o niečo vyspelejší speaker. Už na prvý pohľad ide opäť o prémiový produkt. Kov, syntetická koža a na dotyk príjemná tkanina vrchnej časti reproduktora s logom harman/kardon umiestneným uprostred. V centimeter širokom ráme lemujúcom obvod reproduktora sú integrované všetky ovládacie tlačidlá a indikátory. Na ľavej strane je to pätica diód ukazujúca stav nabitia batérie. Na pravej strane je integrovaný mini USB vstup na nabíjanie reproduktora, USB vstup na nabíjanie externých mobilných zariadení a tiež AUX vstup. Na hornej hrane sú to tlačidlá na zapnutie, párovanie cez bluetooth, prijatie hovoru a stlmenie hovoru. Spodná časť je vybavená dvojicou pogumovaných nožičiek pre dobrú stabilitu.
... čítaj viac
Art of Noise
2997

Art of Noise

Novinka z renomovaného domu AKG sa evidentne obracia na mladistvú klientelu. Ulica, hromadná doprava, džoging v parkoch, posilňovne a iné športoviská – tam všade sú tieto slúchadlá svojou kompaktnou a odolnou, pritom však odľahčenou konštrukciou vhodné. A majú jeden tromf navyše – okrem toho, že báječne vyzerajú a rovnako tak dobre hrajú – zbavia vás okolitého hluku a dajú vám tak vychutnať si hudbu bez rušivých vplyvov všetkého, čo vás obkolesuje a bezohľadne ruší. Kto to len povedal: Nerušte moje kruhy? Rozhodne nejaký múdry chlapík.
... čítaj viac