Jaroslav Knirsch

Jaroslav Knirsch

Autor stál pri zrode web obchodu a aktívne Vám pomáha pri výbere produktov. Takmer dokonalo ovláda celú ponuku eshopu. Väčšinu produktov má aj odskúšaných, takže sa môžete spoľahnúť že má bohaté skúsenosti s ponukaným tovarom o ktorých aj píše. Špecializuje sa najmä na technologické vychytávky a každý produkt preštuduje dopodrobna.
S TomTom od Tatier k Dunaju
1677

S TomTom od Tatier k Dunaju

Už dlhšie podporujeme športovcov v ich aktivitách a dosiahnutím lepších výkonov. Nerobíme to nijako finančne, ale ak môžme, podporujeme ich materiálne zapožičaním športových hodiniek TomTom. Ešte veľa ľudí nemalo možnosť ich osobne vyskúšať, tak sa im to snažíme umožniť. Teraz si môžete prečítať ako Mirka dokázala absolvovať beh od Tatier k Dunaju.
... čítaj viac
Poznáme víťazov EISA pre rok 2016/2017
2473

Poznáme víťazov EISA pre rok 2016/2017

Každoročné vyhlásenie výsledkov EISA je tu znova a nás teší, že z našej ponuky Vám vieme ponúknuť víťazov. Tradične máme víťazov od výrobcov JBL, AKG, Audison, Hertz či Kenwood. Cenovo tieto produkty nie sú nijako prehnané a sú dostupné pre všetkých. Však sa pozrite, čo hovorí na víťazov porota EISA a aj za ceny čo sa to predáva.
... čítaj viac
Redbull 400
1704

Redbull 400

Cez víkend sa bežal jeden z najadrenalínovejších a najťažších pretekov vôbec. REDBULL400 Titisee. Síce len 400 m ale za to na skokanskom mamutom lyžiarskom mostíku. 750 účastníkov z 29 krajín si podrobilo neľútostnú trať. Podľa výkonnosti beh trval od 3:40 až po20 min. Každý kto sa postavil pod kopec na štart si zaslúži obdiv. Prevýšenie skoro 200m nenechalo nikoho stáť na dvoch nohách a všetci zapínali 4 nôžku :)
... čítaj viac
Denisa Rosolová je JBL pozitívna a svojim fanúšikom dopraje zábavu aj s JBL GO
1679

Denisa Rosolová je JBL pozitívna a svojim fanúšikom dopraje zábavu aj s JBL GO

Denisa je finalistka posledných OH v Londýne na 400m prekážok a dvojnásobná majsterka Európy na 400m. S touto atlétkou, nesmierne sympatickou ženou, sme pre jej fanúšikov v uplynulých dňoch podporili súťaž o najpredávanejší prenosný reproduktor JBL GO s jej podpisom. Síce je už súťaž uzatvorená a výherca vylosovaný, ale stále máte šancu. Napadlo by vás, koľko reproduktorov JBL GO sa zmestí na na atletickú prekážku? Pre utajenie sa správna odpoveď fotila na prekážke v 700km vzdialených Košiciach :)
... čítaj viac