Lucia Gažová

Lucia Gažová

Majiteľka malej výrobne Lulu´s bakery v Trnave. Začalo sa to makarónkami, ktoré sa na Slovensku nedali zohnať a ja som ich musela nutne ochutnať. Tak som si ich začala piecť.
Jahodové cheesecake kocky
8517

Jahodové cheesecake kocky

Tento krát som si pre vás pripravila zaujímavú variáciu klasického cheesecaku. Maslové cesto som ozvláštnila makom, samotný cheesecake zasa čerstvými jahodami z našej záhradky. Výsledok je naozaj veľmi príjemný, svieži a mak s jahodami sú spolu jednoducho super. Či už práve je obdobie dozrievania jahôd, alebo máte tie vaše zamrazené, výsledok bude vždy fantastický. Tak poďme na to.
... čítaj viac
Vianočné citrusové hviezdičky
4473

Vianočné citrusové hviezdičky

Aké by to boli Vianoce bez vianočného pečiva? Myslím si, že všetci musíme len súhlasiť, že vianočné pečivo neodmysliteľne patrí k týmto sviatkom. Čím viac druhov, tým lepšie. Či už máte radi tradičné chute, alebo nové kombinácie, na Vianoce si každý nájde to svoje. My sme si pre Vás pripravili opäť veľmi chutný recept, ktorý nezaberie veľa času.
... čítaj viac
Maková torta s malinovo ružovým krémom
26463

Maková torta s malinovo ružovým krémom

Ahojte, volám sa Lucia Gažová, a som majiteľkou malej výrobne  Lulu´s bakery v Trnave. Pečenie a Lulu´s bakery je môj život už tretí rok a v talóne mám kopec vynikajúcich receptov, ktoré by si zaslúžili, aby ste si ich vyskúšali aj vy, nie len ja v mojej výrobni. Práve preto som sa s niekoľkými z mojich obľúbených rozhodla podeliť aj s vami.
... čítaj viac