Rádio na stůl i na cesty
112

Rádio na stůl i na cesty

Digitální rozhlasové vysílání (DAB) v Česku běží, a třebaže má před sebou ještě dlouhou cestu plnou nejasností (viz S&V 4/21), rozhodně už nyní je co poslouchat. Následující dvojice DAB rozhlasových přijímačů (samozřejmě zvládají i FM) patří do kategorie stolní a přenosné.
... čítaj viac
HARMAN KARDON CITATION 200: Porozprávajte sa so svojím reproduktorom
110

HARMAN KARDON CITATION 200: Porozprávajte sa so svojím reproduktorom

Harman Kardon je známy výrobca audiozariadení a jeho produktový rad multiroomových systémov Citation nezaprie svoj pôvod v Škandinávii. Celý rad má v podstate jednotný dizajn, takže či si vyberiete malý reproduktor s rádiom, alebo veľký stĺpový model, všetky môžete pokojne rozmiestniť v jednej domácnosti. Rovnako je to aj s testovaným Citation 200. Povrch prístroja je potiahnutý prémiovou zmesovou vlnenou tkaninou od firmy Kvadrat, ktorá je odolná proti vode aj usadzovaniu nečistôt. V kombinácii s dizajnovým koženým pútkom a plieškom s logom výrobcu vpredu to vyzerá veľmi dobre.
... čítaj viac
JBL XTREME 3: Prenosný a odolný reproduktor s vynikajúcou reprodukciou basov
121

JBL XTREME 3: Prenosný a odolný reproduktor s vynikajúcou reprodukciou basov

Rozmery, hmotnosť a v neposlednom rade aj atraktívny dizajn navodzujúci pocit robustnosti naznačujú, že tento prenosný reproduktor dokáže ozvučiť aj väčšiu miestnosť, prípadne outdoorovú párty. Preto má zvýšenú odolnosť proti vode na úrovni štandardu IP67. V praxi to znamená, že bez úhony prežije aj hustý dážď či pád do vody, samozrejme, iba s dobre uzatvoreným krytom konektorov. Konštrukcia reproduktora umožňuje jeho zavesenie na plece, pričom oká na popruhy sú dizajnovo veľmi dobre zakomponované. Na popruhu je umiestnený aj praktický otvárač na fľaše.
... čítaj viac
Vákuovačka nie je hračka! Ale ďalšia z položiek na vašom gastro
1285

Vákuovačka nie je hračka! Ale ďalšia z položiek na vašom gastro "must have" zozname

"Upozonenie: Obstaranie vákuovacieho systému môže spôsobiť závislosť na vákuovaní!" Tak presne táto veta vám prebleskne hlavou, keď s vákuovačkou prvýkrát rozbalíte a začnete odhaľovať jej funkcie a vychytávky. Kto raz vyskúša pohodlie, ktoré vákuovanie potravín prináša, už sa s týmto praktickým pomocníkom nedokáže rozlúčiť. Dôvod? Jeden rozhodne nie je!
... čítaj viac
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >