4 tipy na slúchadlá AKG, ktoré potešia každého milovníka kvalitného zvuku

4 tipy na slúchadlá AKG, ktoré potešia každého milovníka kvalitného zvuku

Rakúske slúchadlá AKG nesklamú sebe väčšieho milovníka kvality. Ak už si do nich pustíte Beethovena alebo tanečnú hudbu, prinesú Vám vždy skvostný zážitok. Prečo si vybrať AKG a ktoré slúchadlá zvoliť? Práve na to sme sa v tomto článku zamerali.
Doprajte si bezkonkurenčné súkromné počúvanie
     Nie vždy sa môžeme alebo chceme deliť o práve to, čo počúvame, s ľuďmi okolo nás. Našťastie už sú pre nás bežne dostupné slúchadlá, ktoré vo svojich počiatkoch slúžili iba veľmi početne obmedzenej skupine – spojovateľom a pracovníkom v rádiách. Dnes ich môže mať každý z nás a naplno si užiť obľúbenú hudbu doma aj na cestách.

     Slúchadlá AKG ponúkajú skvelú službu za relatívne nízku cenu a porovnaní s konkurenciou. Okrem kvalitného zvuku sú povestné taktiež jednoduchým, pre oko veľmi príťažlivým designom, či už zvolíte slúchadlá do uši alebo tie na hlavu.

4 tipy pre fajnšmekrov aj AKG začiatočníkov
     Akonáhle sa pozriete do našej ponuky, zistíte, že slúchadiel AKG je v nej veľké množstvo. Preto sme sa rozhodli Vám napovedať a odporučiť tie, ktoré vás uchváti a doprajú Vám dokonalý zvuk, nech už budete robiť kdekoľvek čokoľvek.

Neprehliadnite:
Poznačte si: Audio Video Show Praha
AKG K845BT
AKG K845BT White     V dvoch farbách (čierna a biela) vyrobený model je absolútnou špičkou tohto ročníka EISA Award (European Imaging and Sound Association), kde získal titul najlepšieho produktu sezóny 2014/2015 medzi slúchadlami. Model má hneď niekoľko výhod, vďaka ktorým jednoducho okúzli akéhokoľvek poslucháča. Produkovaný zvuk je naozaj výnimočný. Zaisťujú ho špeciálne vybrané 50mm prevodníky a napomáha mu aj uzavretý design. Môžete si tak užívať zvuk s výnimočným tlmením akustiky a zvýraznenými basami.

     Tieto slúchadlá sú aj neuveriteľne pohodlné, a to vďaka vankúšikom s vhodne umiestnenými ovládacím tlačidlami na krytoch slúchadiel. Nebudete ich chcieť zložiť z hlavy, a akonáhle tak urobíte, ihneď pochopíte dokonalosť 2D sklopného mechanizmu, ktorý zaručuje bezpečné zloženie a bezproblémový prenos.

     Ďalšie, čo Vás určite okúzli, je možnosť NFC pripojenia, ktoré Vám umožní získať kontakt so zariadeniami disponujúcimi technológiou Bluetooth, napríklad s niektorými chytrými telefónmi s operačným systémom Android. A to hneď. Príjemné je aj to, že akonáhle sa vybijú baterky, je možné slúchadlá spojiť s jack káblom a môžete si užívať zvuk ďalej.

AKG Y50
     S týmito slúchadlami Vás na ulici nikto neprehliadne. Pokiaľ máte radi veselé a sýte farby, určite Vám padnú do oka a nedajú Vám spať, pokiaľ ich nebudete mať doma. Okrem toho, že vo všetkých farebných prevedeniach (červená, žltá, modrá, čierna) zaujmú už na pohľad, ponúkajú samozrejme to, čo sa od nich očakáva. Perfektný a bezchybný zvuk, silné basy aj pohodlie po celé hodiny. Skvelou správou je to, že slúchadlá majú univerzálny diaľkový ovládač a 3D Axis sklápací systém pre bezpečné uloženie pri preprave. Nalákať Vás môže aj to, že slúchadlá AKG Y50 boli ocenené ako produkt v „What Hi-Fi Awards 2014“ v kategórii prenosných slúchadiel na uši.

Neprehliadnite:
Originál je len jeden: AKG Y50
AKG Y50

AKG K430
     Aké slúchadlá by ste radi? Oranžové, fialové, červené, strieborné, biele, zelené, svetlé či tmavo modré? Vo všetkých týchto farbách je k dispozícii model AKG K430. Famózny design aj tu predvádza celkovo kvalitné spracovanie slúchadiel, ktorých výsledkom je vynikajúci zvuk.

     Aj tento model disponuje 3D Axis sklápacím mechanizmom, takže je ich preprava pohodlná a žiadne poškodenie za bežných podmienok nehrozí. Má taktiež integrovaný ovládač hlasitosti, a ako všetky slúchadlá AKG sú pohodlné aj pri dlhšom nosení.  Kábel je vedený iba po jednej strane, nemusíte teda mať pocit, že máte káble všade okolo Vášho krku. Ku slúchadlám dodávame aj ochranné puzdro.

AKG K430
AKG K912
AKG K912
     Keď si chcete labužnícky vychutnať hudbu v teple domova, nie je lepší spôsob, než to urobiť so slúchadlami AKG K912. Ide o bezdrôtové polootvorené slúchadlá so základňou, ktoré je možné pripojiť takmer ku každému zvukovému zariadeniu. Potom už stačí iba slúchadlá nasadiť a poriadne si užiť zvuk, či už ide o spomínanú hudbu, filmy alebo hry. Rovnako ako iné slúchadlá AKG, aj tieto sú pohodlné a je možné ich mať bez pocitu otlačenia na hlave a ušiach aj celé hodiny. Jednou z najväčších prednosti týchto slúchadiel je voliteľnosť jednej z troch prednastavených frekvencií, čím môže dôjsť k obmedzeniu rušivých faktorov. Napájanie obstarávajú 2 batérie AAA a ich dobíjanie je možné priamo v slúchadlách. .

     Doprajte si vynikajúci zvuk zabalený v jednoducho dokonalom designe. Slúchadlá AKG môžu lahodiť nie len Vašim ušiam, ale aj očiam. Vyberie si tie, ktoré Vás najviac oslovia. Nebudete ľutovať!
comments powered by Disqus