VIDEO: Krásna Alexandria Morgan beží a takto sa správajú jej prsia

VIDEO: Krásna Alexandria Morgan beží a takto sa správajú jej prsia

Sme si istí, že Newtona nenapadla gravitačná teória, keď mu jablko spadlo na hlavu, ale keď zahliadol vyvinutú nežnú ženskú siluetu, ktorá uteká pred nadržaným susedom. A máme tu ďalšiu zakázanú reklamu. No jasne, že vlastne nikdy zakázaná nebola, ale keď to o nej tvorcovia budú tvrdiť, klikne na ňu viac a viac ľudí, pretože – no veď poznáte to príslovie o zakázanom ovocí.
V reklame na nový sporttester TomTom si môžeme vychutnať bežiacu Alexandru Morgan – medzi chlapmi asi najobľúbenejšiu futbalovú reprezentantku USA, ktorá momentálne hráva v útoku v klube Portland Thorns FC. Ak majú v Portlande viac takýchto hráčiek, asi si tam nemôžu na malú návštevnosť sťažovať – otázka je, či chlapi na tribúnach skandujú meno klubu, alebo skôr: „Alex run! Run! Run Alex!“

Reklama skrz rajcovane uvoľnenú hruď upozorňuje na nový trend v sporttesteroch, v ktorých samozrejme nezaostáva ani TomTom. Snímač tepu už totiž nemusí byť umiestnený v často dosť nepohodlnom pridávanom hrudnom páse, ale rovno na hodinkách – formou spätného svetla odrazeného od tkaniva – tá je totiž inak priestupná v každej fáze srdečného pulzu, ako sa mení tlak krvi v tepnách. Nie je to síce zatiaľ tak presná metóda, ale technológie napredujú míľovými krokmi.

comments powered by Disqus