Urobte si na Vianoce radosť krištáľovým zvukom reproduktorov JBL

Urobte si na Vianoce radosť krištáľovým zvukom reproduktorov JBL

Ideálny čas na darček (aj pre seba)
     Blížia sa Vianoce. Už ste si to všimli? Pretože ak nie, zbystrite! Nie ste práve vy tými milovníkmi silných, presných a neskreslených zvukov, ktorí by si tento výstavný kúsok zaslúžili?! Pokiaľ áno, na čo ešte čakáte? Doprajte si ešte tento rok ten najlepší zvuk svojho života!
Doby, kedy sme s napätými ušami zachytávali každý zvuk, sú už preč. Museli sme ho dlhšiu dobu analyzovať, kým sme mu porozumeli. Technika našťastie kráča vpred míľovými krokmi, a preto si dnes každý zvuk môžeme dokonale vychutnať, či počúvame hudbu, alebo sledujeme filmy. Jedným z najlepších spôsobov, ako si posluch dokonale užiť, je zaobstaranie si reproduktorov JBL Authentics L16.

Štýl každým detailom
     Reproduktory JBL, ktoré sú už na trhu klasikou a stále nás prekvapujú novými a novými „rimejkmi“, už prehrajú zvuk zo všetkého, na čo si len spomeniete. Na prvý pohľad Vás na nich ale zaujme najmä jednoduchý skvostný design. Tento mohutný kus elektroniky vyzerá neuveriteľne skvele. Pokiaľ na prednej doske ponecháte ochranný molitan, dýchne na Vás doba dávno minulá, po jeho odstránení sa postaráte o dojem, že sa z Vašej obývacej izby stane super moderný kúsok sveta.

JBL Authentics L16

Ako je to s pripojením
     Na vrchnej strane medzi dvoma kruhovými ovládačmi nájdete veko, pri ktorého odkrytí sa dostanete k portom a tlačidlu WPS, vďaka ktorému sa hravo pripojíte k Wi-Fi sieti. Objavíte tu aj dva USB porty a 3,5 mm konektor = aux-in, vďaka ktorému spojíte reproduktor so všetkým, čo disponuje výstupom pre klasické slúchadlá. Na zadnej strane prístroja potom nájdete optický vstup a konektor pre pripojenie gramofónu alebo mixážneho pultu. Samozrejme je taktiež pripojenie za pomoci Bluetooth, k úspešnému spojeniu dopomáha technológia NFC. Zvuk, ktorý chcete nechať prehrať, stačí z akéhokoľvek zariadenia s iOS odoslať priamo do reproduktora pomocou technológie AirPlay, ktorá je v systéme iOS už integrovaná. Prípadne zvuk je možné poslať do zariadenia so systémom Windows cez iTunes. Potom sa už môžete smelo započúvať. Povedzte sami, nie sú tvorcovia reproduktorov v JBL geniálni?

Neprehliadnite:
Poznačte si: Audio Video Show Praha
JBL Authentics L16

Pre vysvetlenie: NFC – Near Field Communication označuje komunikáciu na krátke vzdialenosti. Funguje na báze elektromagnetického vlnenia a medzi dvoma prístrojmi, teda nedochádza k prenosu informácií, ale aj súborov. Technológia NFC je veľmi rýchla, ale ponúka prenos iba obmedzených veľkostí súborov. Aspoň jedno zo zariadení, ktoré má byť spojené s druhým, musí byť vybavené tagom.

AirPlay je technológia, vďaka ktorej môže prebehnúť bezdrôtové spojenie a prenos vybraných súborov medzi dvoma zariadeniami Apple.

Dokonalý zvuk vychádza z masívneho dreva
     Jedným z dôvodov, preto je zvuk vychádzajúci z reproduktorov JBL Authentics L16 tak presný, kvalitný a mohutný, je to, že vychádza z dreva a kovu. Pokiaľ ste zvyknutí na klasické plastové reproduktory, ihneď zaznamenáte citeľný rozdiel. Nie že by snáď boli všetky plastové reproduktory zlé alebo nekvalitné, materiál reproduktorov však robí svoje a nie je možné to prepočuť. Keď sa miestnosti rozoznie plný zvuk z L16, je to skutočne sila.

     Výborný zvuk si reproduktor zachováva aj napriek vysokej hlasitosti. Nedochádza k miešaniu hlasov a aj cez pevné a silné basy perfektne počuť každú súčasť Vašej obľúbenej hudby, či už ide o klasiku, pop, rock, hip-hop alebo koledy. Dominantou reproduktora sú svieže a presné výšky, ktoré nechávajú vyniknúť jednotlivé nástroje, ktoré sú súčasťou počúvanej skladby. To je najskôr ten dôvod, prečo sa reproduktor JBL Authentics L16 stal produktom sezóny 2014/2105 pri udeľovaní EISA Awards medzi kompaktnými Hi-Fi systémami.

Neprehliadnite:
Audio Video Show Praha 2016
JBL Authentics L16

     Nenechajte sa odradiť cenou, ktorá je 10x vyššia než u plastových reproduktorov. Sila dreva a kovu je silná a mocná a Váš zážitok z počúvania bude s týmto reproduktorom lepšia nie 10násobne, ale aspoň 100násobné. Milujete kvalitný a neskreslený zvuk? Neváhajte a okoreňte si svoje Vianoce s L16!
comments powered by Disqus