Remington – značka s dlhoročnou tradíciou a súčasný líder na trhu

Remington – značka s dlhoročnou tradíciou a súčasný líder na trhu

Spoločnosť Remington si prešla za viac než 70 let svojej existencie dlhú cestu plnú skvelých nápadov a vydobyla si priazeň spotrebiteľov v Európe, USA aj v ostatných častiach sveta . Ako sa spoločnosť vyvíjala, s čím všetkým uspokojila nespočetné množstvo svojich zákazníkov a čo ponúka dnes? Dočítate sa v nasledujúcich riadkoch.
Firma s počiatkami v 19. storočí
Holiaci strojček 1939     Spoločnosť Remington vznikla v roku 1816 a svoj prvý výrobok uviedla na trh v roku 1937. Dnes je lídrom svetového trhu s elektrickými spotrebičmi a ponúka svojim klientom spotrebiče, ktoré slúžia k starostlivosti o vlasy, k holeniu, depilácii a zastrihávaniu. Výrobky spoločnosti sú nielen skvele funkčné, ale taktiež majú prepracovaný design, na ktorý mnoho spotrebiteľov kladie dôraz a aj vďaka nemu sa pre tieto výrobky rozhodnú. Výsledky práce s produktami spoločnosti Remington sú takmer na profesionálnej úrovni. Aj s účesom, ktorý si vytvoríte samé doma môžete očariť tak, že sa za Vami na ulici nejeden človek otočí.

História a jej medzníky
     Prvým dielom spoločnosti Remington sa stal v roku 1937 prvý elektrický holiaci strojček. O 23 rokov neskôr bol na svete aj prvý nabíjací holiaci strojček. Práve holiace strojčeky tohto výrobcu si obľúbil aj herec Victor Kiam, ktorý neváhal ani minútu a celú spoločnosť odkúpil.
Victor Kiam
     Na začiatku 90tych rokov 20. stroročia začal Remington ponúkať na trh nie len holiace strojčeky, ale aj výrobky určené k starostlivosti o vlasy. V roku 2003 spadol Remington pod spoločnosť Rayovac/Varta, ktorú dnes poznáme ako Spectrum Brands.

     Dva roky potom sa na trhu objavil aj prvý zastrihávač chĺpkov na tele. Nasledovalo niekoľko úspešných rokov. Rok 2008 so sebou priniesol uvedenie na trh prvej žehličky na vlasy s keramickými plochami a mikrokondicionérom.

     V roku 2010 sa na európskom trhu objavil aj prvý IPL k domácemu použitiu. IPL, čiže Intense Puls Light, teda intenzívne pulzné svetlo je liečebným nástrojom, ktorý sa využíva na korekciu rôznych kožných porúch, akými napr. môžu byť pigmentové škrvny, malé cievky alebo známky starnutia. O rok neskôr prišiel Remington s prvým dotykovým strojčekom na fúzy. V roku 2012 sa začala predávať revolučná novinka stylingová rada Keratin Therapy s napusteným mikrokondicionérom a senzorom tepelnej ochrany.

Remington IPL

     Rok 2013 priaznivo poznamenal oblasť holenia – nová rada Hyperflex si hneď našla svojich priaznivcov a fanúšikov, ktorí aj dodnes ostávajú svojim obľúbeným výrobkom verní.

     Aj v roku 2014 sa spoločnosť Remington stala lídrom na trhu a neustále zdokonaľuje svoje technológie a pracuje na mnohých inováciách. Sme radi, že môžeme byť držiteľom certifikátu oficiálneho partnera a predajcu týchto originálnych výrobkov.

Venuje sa niekoľkým kategóriám a všetky perfektne zvláda
     To, že sa musí spoločnosť venovať iba jednej oblasti alebo kategórii, aby v nej mohla byť naozaj dobrá, pre Remington neplatí. Okrem starostlivosti o vlasy pozitívne zasahuje aj do holenia, dámskej depilácie, epilácie a zastrihávania.

     Starostlivosti o vlasy v dnešnej dobe dominujú fény, ale veľmi obľúbené sú taktiež žehličky na vlasy a kulmy. Veľmi dôležitú úlohu v prípade fénov hrá možnosť výmeny nástavcov, výkon a rýchlosť vysušenia vlasov. U žehličiek a kuliem sa okrem výkonu kladie veľký dôraz aj na to, ako budú Vaše vlasy vyzerať po dlhodobom používaní a či sa zmení ich kvalita.

Remington

     Holiace strojčeky sa už pred dlhými rokmi stali neoddeliteľnou súčasťou našich kúpeľní, neskôr sa k nim začali pridávať aj epilátory a depilátory. Spotrebiče Remington ponúkajú dokonalú jemnosť pri odstraňovaní chĺpkov, k čomu využívajú najmodernejšie dostupné technológie.

     V minulých rokoch si na svojom vzhľade začali viac zakladať aj muži. Aj oni nájdu medzi Remington výrobkami niečo pre seba, napr. holiace strojčeky, zastrihávač na vlasy a fúzy, nos a uši ale aj celé telo. Výrobca ponúka taktiež celé sady, ktoré pri pravidelnom používaní urobia z každého zástupcu silnejšieho pohlavia dokonalého moderného muža.

Vedeli ste, že…
     ..... okrem toho, že sa Remington špecializuje na starostlivosť o ľudskú krásu, je aj značkou zbraní a písacích strojov?  A poznáte ich legendárne kontroverzné reklamy? Zoznámte sa s nimi!

Načítavam video ...

Prvým dielom spoločnosti Remington sa stal v roku 1937 prvý elektrický holiaci strojček. O 23 rokov neskôr bol na svete aj prvý nabíjací holiaci strojček. Práve holiace strojčeky tohto výrobcu si obľúbil aj herec Victor Kiam, ktorý neváhal ani minútu a celú spoločnosť odkúpil.

comments powered by Disqus