Prečo sa niektoré osobné váhy nazývajú motivačnými?

Prečo sa niektoré osobné váhy nazývajú motivačnými?

Možno preto, že máme niekedy panickú hrôzu z toho, že si stúpneme na váhu a zlezieme z nej naštvaní sami na seba. Možno preto, že potrebujeme robiť niečo sami pre seba, ale nemáme k tomu dostatok vôle. A keď chýba vôľa, môže veľmi pomôcť motivácia. Už chápete, prečo teda môžu byť váhy aj motivačné?
Váženie saMotivačné osobné váhy v sebe majú zabudovaný mikročip, ktorý vždy porovná vašu aktuálnu váhu s tou, ktorú ste si zadali ako cieľovú. Akonáhle sme v chudnutí poctiví, váha nám to hneď ukáže a povzbudí nás tak k ešte lepším výkonom. A rozhodne v tom nemusíte zostať sami. Na váhe je možné nastaviť hmotnostné profily niekoľkých užívateľov. Naviac sú tieto váhy prepracované aj designovo.

Údaje na displeji alebo v aplikácii
     Rovnako ako u klasickej osobnej váhy, aj na tejto si môžete nechať zobraziť navážennú hmotnosť na displeji váhy, alebo ju môžete mať dokonca vo svojom mobilnom telefóne vďaka špeciálnej aplikácii. Touto schopnosťou disponuje napríklad váha Salter MiBody 9154WH3R. Aplikácia, vďaka ktorej budete môcť sledovať vývoj svojej hmotnosti, je zadarmo k stiahnutiu pomocou iTunesStore a hodnoty namerané na váhe je možné do mobilného zariadenia pomocou Bluetooth. Váha Salter MiBody 9154WH3R je kompatibilná so zariadeniami iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S a 5C, iPod Touch (5. generácie), iPad (3. a 4. generácie) a iPad Mini.

Majte prehľad o svojom tele
     Nielen hmotnosť, ale aj jej zložky Vám motivačná váha ukáže. Podiel svalstva, kostí, tuku alebo vody je totiž veľmi dôležité. Váha tieto údaje analyzuje v súvislosti s doporučenými parametrami určovanými vekom a pohlavím. Niektoré modely váh taktiež vypočítajú BMI.

Neprehliadnite:
Recenze MiBody od SALTER: tlakoměr, který ukládá data do iPhonu a strčí do kapsy Rolls-Royce
Akonáhle Vás váha pri vážení poteší, garantujeme Vám rastúcu motiváciu a snahu dosiahnuť ešte lepšie výsledky!
comments powered by Disqus