Tri atraktívne účesy vďaka kulme na vlasy s vymeniteľnými nástavcami

Tri atraktívne účesy vďaka kulme na vlasy s vymeniteľnými nástavcami

Túžba po kráse je večná ako ľudstvo samo. Je úplne pochopiteľné, že sa chceme páčiť svojmu okoliu. Vďaka kozmetickému a textilnému priemyslu a moderným vychytávkam môžeme variabilne meniť štýl líčenia, obliekania, ale aj účesy. Nasledujúce riadky budú venované práve účesom, ktoré môžete na svojej hlave vyčariť pomocou novej kulmy s troma vymeniteľnými nástavcami Remington CI97M1.
Účesy na párty, ples aj do práce
 Remington CI97M1    Nasledujúce riadky budú venované trom účesom, ktoré zvládnete sama aj bez nutnosti návštevy kaderníckeho kurzu. S kulmou a disponujúcimi vymeniteľnými nástavcami s rôznymi priemermi, bude ich realizácia jednoduchá a bezproblémová. Stačí len troška zručnosti a trpezlivosti a výsledky uvidíte vzápätí.

Účes s prirodzenými vlnami: na party aj do kaviarne
    Tento účes sa skvele hodí ako na večernú party, tak na posedenie s najlepšou kamarátkou pri poháriku dobrého vína. A stačí k nemu len málo. Vlasy pred úpravou umyjeme obvyklou vlasovou kozmetikou. Ak chceme, aby nám vlnky vydržali čo najdlhšie, alebo máme vlasy od prírody rovné, potom po jemnom vysušení uterákom použijeme tužidlo. Následne za pomoci kulmy a 19 mm nástavca vytvárame prirodzené vlnky, ktoré zafixujeme lakom na vlasy.

Účes s pevnými vlnkami: plesová záležitosť
    Plesová sezóna sa nezadržateľne blíži a to pre veľa žien a dievčat znamená nemalé výdavky za šaty, plesové črievičky, ale aj kabelôčky. Prečo ale utrácať ešte za kaderníka, keď si plesový účes alebo účes pre inú významnú príležitosť môžete vytvoriť pekne v pohodlí svojho domova? K tomu vám postačí kónická kulma. Stačí aplikovať vyššie uvedený postup, následne si vlasy rozdeliť od temena na niekoľko častí a prameň po prameni pretvárať na roztomilé lokne. Tie vyniknú svojím prirodzeným tvarom, ktorý bude zapríčinený práve kónickým tvarom kulmy. Akonáhle s vlnkovaním skončíte, účes opäť zafixujte a vyrazte v ústrety nevšedným plesovým zážitkom.
Remington CI97M1
Účes s dôrazom na objem a tvar: do práce aj do školy
    Posledný účes, ktorý pohodlne vytvoríte za pomocou 38 mm nástavca s kefou, sa skvele hodí na každodenné nosenie, do práce aj do školy. Ak máte od prírody rovné a jemné vlasy, bude pre vás kulma a posledný spomínaný nástavec nepostrádateľným pomocníkom. Vlasy po umytí šampónom pre objem natúžte a za pomoci kulmy a špeciálneho nástavca vytvorte hladký účes s neuveriteľným objemom. Opäť vlasy zafixujte a oslňte svoje okolie elegantným, avšak veľmi efektívnym účesom vhodným na každodenné nosenie.

Neprehliadnite:
Infografika: Elegance pro Míšu
Remington CI97M1Ako na to, aby účes dlho vydržal?
    Na záver prezradíme niekoľko rád, vďaka ktorým Váš nový účes vydrží dlhšie ako zvyčajne. K trvácnosti účesu môžete prispieť už pri jeho samotnom vytváraní. Pri kulmovaní kučier lakujte jednotlivé pramene zvlášť. Po ich natočení ich zopnite na vrch hlavy. Akonáhle dokončíte vlnenie všetkých prameňov, so sponkami počkajte minimálne pol hodiny. Následne vlasy prečešte prstami a zafixujte. Je pochopiteľné, že trvanlivosť účesu sa odvíja najmä od kvality vlasov, ale aj ich dĺžky alebo stylingového prípravku, ktorý k ich fixácii použijete. Dôrazne sa však vyvarujte lakovaniu vlasov pred natočením. Teplota kulmy je totiž veľmi vysoká a s nalakovanými vlasmi napácha viac škody, než úžitku. Výsledný efekt ani zničené vlasy by preto rozhodne nestáli za to.

Pár slov o kulme Remington CI97M1
    Kulma, ktorú sme pre vytvorenie vyššie uvedených účesov použili, prináša výhody kaderníckych salónov priamo k Vám domov! Vďaka variabilite výrobku odpadá zdĺhavé čakanie v kaderníctve, ako aj riziko nepodareného účesu, ktoré v salónoch čas od času podstupujeme. Vďaka kulme na vlasy, ktorá disponuje tromi atraktívnymi nástavcami, môžete so svojimi vlasmi čarovať podľa potreby. Súčasťou kulmy je 38 mm nástavec s kefou pre hladké vlasy, 19 mm kulma pre pekné a našuchorené kadere a 13 -25 mm kónická kulma, vďaka ktorej sa Vám podarí na hlave vytvoriť roztomilé kučery. Kulma disponuje variabilným teplotným nastavením (max. 220 ° C). Doba nahrievania činí 30 sekúnd. Každý z nástavcov má povrch so štvornásobnou ochranou, ktorej súčasťou je keramika, turmalín, ionizácia a antistatická vrstva. Ku kulme si môžete navyše ešte zaobstarať ďalšie štyri doplnkové nástavce, s ktorými svoje kadernícke schopnosti ešte viac zdokonalíte
comments powered by Disqus