Ako si vybrať kuchynského robota Kenwood

Ako si vybrať kuchynského robota Kenwood

Lákala Vás predstava kuchynského robota vo Vašej kuchyni tak dlho, až ste začali uvažovať nad tým, ako si vlastne správneho robota vybrať ? Na trhu je ich nespočetné množstvo a kto sa má v tej celej ponuke vyznať? Možno preto uvítate naše rady, podľa čoho si robota vybrať, aby Vám vyhovoval a plnil Vaše priania.
PagáčeRozmyslite si, čo potrebujete
     V prvej rade sa zamyslite nad tým, čo by mal Vás robot dokázať. Čo robíte neradi manuálne, čo Vás nebaví, alebo je to obtiažne a otrasné? Práve túto prácu môžete prenechať  robotovi. Podľa toho si ho môžete vybrať. Má vedieť sekať, miesiť, strúhať alebo krájať? Záleží to len na Vás. Vyberajte si primárne podľa veľkosti pracovnej misy, ktorá má u rady Chef objem 4,6l a pri rade Major 6,7l.

     K robotom sa u nás dá zakúpiť aj hocktoré príslušenstvo. Pokiaľ si teda kúpite robota a následne zistíte, že by ste potrebovali, aby vedel ešte niečo naviac, nie je to žiadny problém. V takej situácii sa pozrite do nášho katalógu  a zvoľte si niektorý z pestrej škály doplnkom, ktorý bude kompatibilný s radou robotov, do nej Váš pomocník patrí.

Obmedzuje vás cena?
     Samozrejme je nutné počítať s tým, že čím lepšie služby Vám bude robot poskytovať, tým vyššia bude jeho cena. Majte však na mysli, že kupujete robota a je to investícia na dlhé roky. Investícia, ktorá sa Vám vráti dokázanými službami a ušetreným časom.

Neprehliadnite:
Je výkon motora dôležitý pri kuchynských robotoch? A kov alebo plast?
Čo Vám ponúkame my
     V našej ponuke nájdete kvalitné roboty značky Kenwood, ktoré môžeme jednoducho rozdeliť do štyroch základných rád – Prospero, kMix, Chef a Major. Tieto rady sa líšia množstvom príslušenstva, ktoré je možné k robotom pripojiť. Rady Chef a Major majú príslušenstvo rovnaké, niektoré roboty však nemajú výstup na strednú rýchlosť, na to je treba si dať pozor. Príslušenstvo kompatibilné k sérii kMix je iba pomalo otáčkové a je pripojiteľné nad misu. Najmenšia ponuka príslušenstva sa viaže so základnou radou Prospero. Všetko príslušenstvo, ktoré urobí z Vášho robota dokonalého pomocníka, nájdete v našej ponuke.

S robotmi Kenwood budete radi tráviť čas v kuchyni a bariéry medzi Vami a dokonalými výtvormi sa 100% vytratia.

Kenwood kMix AX970


Chcete vedieť viac o kuchynských robotoch Kenwood a možnostiach, ktoré varenie s nimi schováva? Stiahnite si náš e-book plný zaujímavých článkov!
comments powered by Disqus