Druhy kuchynských robotov Kenwood

Druhy kuchynských robotov Kenwood

O tom, že nie je kuchynský robot ako kuchynský robot, asi nie je potrebné dlho rozprávať. Iba Kenwood ich vyrába niekoľko druhov, aby vystihol čo najviac činností, s ktorými je potrebné pomôcť viac či menej zdatným kuchárom. Tí prví ocenia jednoduchosť, akú do varenia roboty vnášajú, tí druhí možno hodia za hlavu strach z toho, že sa im niečo nepodarí.
Aké druhy robotov Kenwood ponúka
Kenwood Cooking Chef KM086     Druhy robotov môžeme jednoducho rozdeliť podľa toho, ktorú činnosť v kuchyni zastávajú, teda krájanie, sekanie, šľahanie a miešanie. Často sa ale tieto funkcie spájajú, aby sme nemali kuchyne plné strojov použiteľných iba pri jednej činnosti. Kenwood ponúka štyri základné rady robotov – Prospero, kMix, Chef a Major. Série kMix a Cher prešli razantným vývojom a ponúkajú možnosť hnetenia v sklenenej nádobe.

     Asi najťažším kalibrom, ktorý Kenwood nasadil na trh, je robot zo série Major, Cooking Chef KM086. Tento robot je totiž schopný všestrannej prípravy jedál, teda mixovania, šľahania, hnetenia a miešania. K tomu všetkému ponúka aj priestor a techniku pre indukčné varenie, ktoré sa medzi ľuďmi teší stále väčšej obľube pre úsporu času a energií. Nech už budete akokoľvek kreatívni, tento robot Vám zaistí plnú kontrolu nad Vašimi výtvormi.

     Úžasným, aj keď nie tak všestranným pomocníkom, sa môže stať aj KMX61 MultiPack. Ten v sebe kombinuje možnosť mletia troma vymeniteľnými kotúčmi a strúhanie na bubienkovom strúhadle s piatimi bubienkami pre jemné a hrubé strúhanie, rezanie alebo vykrajovanie do krúžkov.

Neprehliadnite:
Další recepty s mixérem Rusell Hobbs
     Nejedného ohromí funkciami a designom robot KMX84. Tento kvalitný kuchynský robot pochádza, rovnako ako jeho predchádzajúci robot, zo série kMix. Miešanie a šľahanie je pre neho životným poslaním a k tomu Vám svojím vzhľadom dokonale zapadne do kuchyne, stačí si len vybrať tie správne farby.

Neoddeliteľnou súčasťou sú náhradné diely a príslušenstvo
     Pokiaľ túžite po niečom dokonalom, roboty Kenwood k tomu rozhodne majú blízko, a to aj vďaka tomu, že sa ku každému robotu dajú jednoducho zohnať náhradné diely alebo rozličné príslušenstvo. Prvým krokom k úspešnému vylepšeniu robota je vyberať príslušenstvo značky Kenwood. Zabránime tak tomu, že niečo nebude fungovať tak, ako by malo.

     Potrebné náhradné diely alebo príslušenstvo si môžete jednoducho vybrať v katalógu, ktorý sme pre Vás pripravili. V ňom nájdete vždy série modelov a za nimi kompatibilné príslušenstvo.

Malá ochutnávka, veľký výber
     Dúfame, že Vás malá ochutnávka kuchynských robotov Kenwood bavila a navnadila a čoskoro si vyberiete toho správneho pomocníka do svojej kuchyne. Prečo si nespríjemniť varenie, keď je to tak jednoduché ?

Neprehliadnite:
Arašidové brownies so slanou karamelovou omáčkou
Chcete vedieť viac o kuchynských robotoch Kenwood a možnostiach, ktoré varenie s nimi schováva? Stiahnite si náš e-book plný zaujímavých článkov!
comments powered by Disqus