Pokochajte sa týmito nádhernými spotrebičmi do kuchyne a vyberte si z našej ponuky ten svoj!

Pokochajte sa týmito nádhernými spotrebičmi do kuchyne a vyberte si z našej ponuky ten svoj!

Kuchynské spotrebiče dávno prestali byť iba funkčnými, v súčasnej dobe si ich už kupujeme taktiež podľa ich designu a podľa toho, či sa nám štýlovo hodia do kuchyne. Vybrali sme pre Vás tie najlepšie a zároveň na pohľad krásne spotrebiče, ktoré stoja za Vaše povšimnutie. Pozrite sa na ne!
Grilujte po celý rok na štýlovom grile
     Jednoduchým, a napriek tomu nadčasovým designom v dvoch farbách a s elegantnou kvetinou Vás určite ohromí domáci rodinný gril Russell Hobbs Cottage Floral Gril. Okrem vzhľadu Vás samozrejme upútajú aj jeho funkcie – možnosť grilovania až piatich porcií jedál na grilovacích doskách s povrchom, ktorý sa nepripáli, flexibilné pánty umožňujúce grilovanie silnejších plátkov mäsa či iných pochúťok, alebo kanáliky pre odvádzanie prebytočného tuku do odkvapkávacej misky.

     A viete čo je ešte úžasné? V rovnakých farbách s rovnakým vzorom môžete mať aj toastovač, rýchlovarnú kanvicu a kávovar. Neodolateľná séria!

Russell Hobbs Cottage Floral

Kenwood kMix Boutique kanviceRychlovarná kanvica ešte nikdy tak veľmi nezaujala
     Milujete veselé a sýte farby? A hľadáte k tomu perfektnú kanvicu, ktorá Vám nevypovie službu po niekoľkých týždňoch ? Potom stojí za Vašu pozornosť kanvica Kenwood SJM023 kMix Boutique, ktorá obe prednosti spája v jedno. Uvaríte v nej až 1 liter vody, pričom varená voda nepríde do styku s ničím iným než s kvalitnou nerezovou oceľou. Samozrejme, je v nej zabudovaný ukazovateľ vody, filter a základná točňa o 360°. Túto dokonalosť Vám ponúkame vo sviežej modrej farbe, ale aj v ďalšom štyroch prevedeniach.

Neprehliadnite:
Vianočné citrusové hviezdičky
Ušetrite si prsty s vynikajúcim krájačom
     Už žiadna krv pri krájaní a rezaní v kuchyni. Všetky suroviny, ktoré do nádoby na sekanie vložíte, naviac zostanú pohromade na jednom mieste, pokiaľ ich nebudete potrebovať použiť. Mini sekáček Russell Hobbs Desire a jeho univerzálne nože z nerezovej ocele sú pripravené pomôcť a zjednodušiť Vám prácu a nasekať v nádobe naraz až 500 ml surovín. A pritom stačí iba stlačiť jedno tlačidlo.

     Jeho drsné jadro je skryté pod jemným a šarmantným vzhľadom, takže pokiaľ nemáte v kuchyni dosť miesta na to, aby ste na ňho čas od času uprieť zrak, pripravte sa , že sa Vám ho bude vracať do krabice v skrini s ťažkým srdcom.

     Tento skvelý kuchynský pomocník pochádza z novej rady Russell Hobbs Desire, v ktorej ponúkame celé spektrum chytrých nástrojov, napríklad kávovar, mixér alebo aj odšťavovač.

Russell Hobbs Desire

Povýšte pečenie na zábavu
Status cookie     Nielen pred Vianocami nás okolnosti donútia piecť. Ale ruku na srdce, tieto sviatky sú najlepším dôvodom. So Status formičkami nemusí byť pečenie cukroviniek a dobrôt o vôni vanilkového cukru a degustácii prevareného vína. Vyberte si z celej palety tvarov a pečte tak, aby ste sa v kuchyni taktiež zasmiali a na Vaše dobrôtky bola radosť hľadieť.

Neprehliadnite:
Tekvicové smoothie
     Okrem Vianoc Vám môžeme ponúknuť taktiež iné sezónne modely formičiek, napríklad s tematikou Veľkonočných sviatkov, Svätého Valentína alebo Nového roku.  Sladkosti potešia aj Vašich zvieracích miláčikov, zvlášť ak im upečiete v tvare kostičiek alebo myšky.

     Naviac môžete na svoje výtvory zrkadlovo poskladať formičky z písmen a vytvoriť si tak originálnu pochúťku. K perfektnému vzhľadu poslúži aj nástavec na písmenká, rovnako ako v známej hre Scrabble. 

     Výsledok svojho pečenia môžete doviesť k dokonalosti ozdobením orieškami alebo čokoládou. Perfektne Vám k tomu poslúžia elegantné, nenápadné a netradičné strúhadlo na rozmanité potraviny Status 150022. Okrem strúhania možného posypu na cukrovinky a iné sladké pochutinky Vám skvele poslúži ku strúhaniu iných surovín, napríklad aj syra.


Pripravte si ten najlepší džús
Tefal Press revolution     Príprava čerstvej ovocnej alebo zeleninovej šťavy nebude s lisom Tefal Infiny Press Revolution žiadny problém. Prístroj používa dokonalú techniku pomalého lisovania a pripraví Vám tak až o 30% viac šťavy. Príjemný je jeho tichý chod a užitočná je aj nádoba na odpad o objeme 1 liter.

     Design lisu je elegantný a vo Vašej kuchyni rozhodne nebude na škodu a robiť hanbu, skôr ju príjemne oživí. Rovnako tak prospešné budú aj jeho produkty pre Vás – čerstvé 100% šťavy, ktoré sa nedajú s kupovanými džúsmi ani len v najmenšom porovnať.

Neprehliadnite:
Nesmrteľné smoothie: jediný kokteil chudnutie, ktorý odporúčajú aj lekári
     K jednoduchej a rýchlej príprave smoothies, čerstvých ovocných a zeleninových štiav, môžete využiť aj menší kompaktnejší mixér Kenwood Smoothie 2GO SB055. Ten je takmer bezkonkurenčný vďaka tomu, že pri nádobe stačí po príprave nápoja vymeniť nože za praktické a pevné viečko a čerstvú šťavu si môžete vziať so sebou, napríklad do práce. K mixéru dodávame dve nádoby o objeme 0,5 litra, takže keď si jednu vezmete mimo domov, neznamená to, že si smoothie doma nemôže pripraviť niekto iný.

     Skvelou alternatívou ku Kenwood Smoothie 2GO je Russell Hobbs Kitchen Collection Mix&Go. Rovnako ako v prípade predchádzajúceho spomínaného modelu, aj u tohto stačí rozmixovať suroviny podľa Vašich chutí, vybrať nádobu, uzatvoriť ju a čerstvú šťavu si môžete vziať kamkoľvek so sebou. Objem nádoby je 0,6 litra, čo je o niečo viac ako u Kenwood Smoothie.
Načítavam video ...

     Ako na Vás zapôsobil design týchto kuchynských spotrebičov? Vyberte si u nás a dajte svojej kuchyni nový luxusný nádych!
comments powered by Disqus