Predstavujeme Vám toho najpresnejšieho pomocníka v kuchyni: váha Salter Heston Blumenthal

Predstavujeme Vám toho najpresnejšieho pomocníka v kuchyni: váha Salter Heston Blumenthal

Akú asociáciu vo Vás vzbudzuje slovné spojenie Heston Blumenthal? Pokiaľ aspoň trochu sledujete zahraničné kulinárske dianie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa Vám vybaví kuchárska legenda Heston Marc Blumenthal. Tento anglický kuchár bol za svoje inovatívne prístupy k vareniu dokonca odmenený Radom britského impéria. Heston Marc Blumenthal, nositeľ Rádu britského impéria, je anglický kuchár a majiteľ The Fat Duck, troma Michelinskými hviezdami ocenenej reštaurácie v mestečku Bray v grófstve Berkshire. Vo svojej reštaurácii propaguje molekulárnu gastronómiu a taktiež techniku sous-vide. Vo svetovom rebríčku najlepších reštaurácii sa táto reštaurácia pravidelne umiestňuje na popredných priečkach - v rokoch 2006 - 2009 sa umiestnila druhá, v roku 2010 tretia a v roku 2011 piata. Vďaka svojím ohlasom a popularite prepožičal meno taktiež tomuto kuchynského pomocníkovi, s ktorými povýšite váženie a prípravu jedál na vskutku kráľovskú disciplínu.
Salter Heston Blumenthal – zoznámte sa prosím
     Tento profesionálny  kuchynský pomocník vyniká svojou maximálnou presnosťou (0,1 gram) aj špecifickými funkciami. Váha disponuje dvoma vážiacimi plochami – jednou veľkokapacitnou platformou (do 10kg) a druhou platformou (do 200g), ktorá je určená k maximálne presnému váženiu. Obe tieto platformy sú vyrobené z vysoko kvalitného nerezu, čim je zaistená ich jednoduchá údržba a hygienickosť. Ďalším špecifikom váhy Salter Heston Blumenthal je jej ľahké a ergonomické ovládanie. Táto inovatívna váha nájde využitie v každej kuchyni, ktorá vnáša do modernej kuchyne postupy založené na presnosti a maximálnej precíznosti. Vďaka svojim kompatibilným rozmerom 26 x 17,5 x 2,5 cm sa vojde aj do tých najmenších odkladacích priestorov v kuchyni.

Salter 1049HBBKDR

Ďalšie špecifiká Salter Heston Blumenthal
     Profesionálna kuchynská váha Salter Heston Blumenthal ďalšej disponuje taktiež dvoma veľkými, nezávislými a podsvietenými displejmi, ktoré uľahčujú čitateľnosť váhových údajov. Tenký design váhy a moderné prevedenie sadne do kuchyne každému. Pre jednoduché a bezpečné uloženie váhy, pokiaľ ju práve nepoužívate, môžete využiť kazetové balenie, v ktorej si mimochodom váhu taktiež prinesiete domov. Salter Heston Blumenthal disponuje taktiež dvoma špecifickými funkciami, ktoré Vám uľahčia prípravu aj zložitejších pokrmov. Prvá funkcia Aquatronic umožňuje meranie kvapalín v ml alebo fl.oz. Druhá funkcia Pridať a zvážiť dokonca dokáže odvážiť viac zložiek v jednej miske. Váhu je možné v prípade potreby priebežne prepínať medzi metrickými a imperiálnymi hodnotami. K jej prevádzke sú nutné iba 3 batérie AAA.

Salter 1049HBBKDR
     Medzi najväčšie prednosti váhy patrí možnosť maximálne presného váženia a taktiež prítomnosť veľkokapacitnej platformy. Vďaka tejto novinke nepotrebujete v kuchyni váhy dve, iba jednu. V našom e-shope www.vzdy.sk tohto maximálne presného a designovo dokonalého kuchynského spoločníka zakúpite už za 59.99 €.
comments powered by Disqus